Zelená domácnost Záchranný plovák do bazénu

Zelená domácnost Záchranný plovák do bazénu

Zelená domácnost Záchranný plovák do bazénu od známého dodavatele Zelená domácnost je k dostání za výborné peníze. Nakupujte bezpečně a rychle online. Zelená domácnost Záchranný plovák do bazénu zrovna nyní za cenu 260 Kč

260 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Plovák pro záchranu všech drobných živočichů proti utopení
Lze použít ve všech nádobách s vodou nebo v bazénech
Pro použití od jara do podzimu
S průměrem 26 cm

Nádoby na zachytávání dešťové vody a podobné nádoby s vodou u domu nebo na zahradě mají kolmé a hladké stěny. Jsou proto nebezpečné pro řadu drobných živočichů. Zpěvní ptáci, čmeláci, včely i netopýři, ve snaze se napít, často spadnou dovnitř. Kolmé stěny jim neumožní se zachytit a odlétnout, proto se po chvíli v takovéto nádobě utopí.

Plovák Smajlík je svými rozměry (průměr 26 cm) určen právě pro umístění do běžně používaných sudů a podobných nádob, kde hladina často nedosahuje k horní hraně sudu. Svojí konstrukcí umožňuje zvířeti do cca 0,3 kg váhy snadný výlez na plovák, osušení a následný odlet. Při našem testování tento plovák používal hmyz a někdy i ptáci pro pití vody ze sudu, kdy přistávali na plovák a pili skrze síťovanou část plováku.

Plovák může zachránit před utopením tyto živočichy: opylovače a další užitečný hmyz, netopýry a zpěvné ptáky. Samozřejmě jej mohou využít i nelétaví živočichové, plovák jim ale neumožní výlez z nádoby.

Plovák jen položíme na vodní hladinu. Zde jej můžeme nechat od jara do podzimu. Nemělo by dojít k ponechání plováku na hladině v zimě. Materiál plováku se mrazem poškodí. Díky snadné manipulaci je plovák Květina vhodný i do sudu, ze kterého často nabíráte vodu do konve. Plovák jen při nabírání vyjmete druhou rukou nebo ponoříte konví pod hladinu.

Naopak v nezapuštěném bazénu, kam nelétaví živočichové obvykle padají, tento plovák použít lze. S ohledem na velikost bazénu je ale lepší použít větší množství těchto plováků. Topící se zvíře instinktivně plave podél stěn ve snaze se zachytit, proto - pokud je to možné - jeden plovák uchyťte u stěny bazénu před skimmerem.

Varování: Tento výrobek není hračka! Neslouží k ochraně dětí nebo dospělých před utonutím. Instalace Plováku proto rozhodně neznamená, že můžete nechat dítě v bazénu nebo u nádoby s vodou bez dozoru dospělé osoby. Plovák nezabrání utopení (lidí) při plavání!
 

Vyrobeno v ČR
Průměr: 26 cm
Barva: modro/žluto/bílá, plovák je z jedné strany žlutý a z druhé strany modrý

Kategorie: Dům a zahrada > Bazény a lázně > Bazény a lázně – příslušenství

 

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na webu ZahradníDřevěnéAltány.cz najdete zahradní přístřešky a dřevěné altány od prověřených výrobců. Přesvěčte se sami a pořiďte si levné a kvalitní altány, které na vaší zahradě nesmí chybět. Vybírejte z šoriké škály dřevěných zahradních altánů, přístřešků, krytých posezení a doplňků na zahradu. Online nákupem získáte výhody od ušetřeného času, přes garanci vrácení zboží, po dopravu až na vaši zahradu. Na ZahradníDřevěnéAltány.cz pro vás aktualizujeme ty nejprodávanější zahradní doplňky a příslušenství.
Vybírejte z nabídky
3284
produktů
116
ověřených dodavatelů
4
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
ZahradníDřevěnéAltány.cz