Zahradní domek KARIBU ASKOLA 3 + přístavek 280 cm (82924) tm. šedý

Zahradní domek KARIBU ASKOLA 3 + přístavek 280 cm (82924) tm. šedý

Zahradní domek KARIBU ASKOLA 3 + přístavek 280 cm (82924) tm. šedý od společnosti s výborným jménem Karibu . Aktuálně máme akci na zboží od tohoto výrobce. Nakupte si na našem e-shopu za super ceny. Zahradní domek KARIBU ASKOLA 3 + přístavek 280 cm (82924) tm. šedý - zboží máme ted u nás za 65540 Kč

65540 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Upozornění - domek na obrázku může obsahovat příplatkové prvky, které nejsou obsahem základního balení (typicky podlaha nebo střešní krytina).
Dřevěný zahradní domek KARIBU ASKOLA 3 s pultovou střechou v šedo-bílém provedení je ideální pro celoroční uskladnění zahradního nářadí, nábytku, sekaček a dalšího zahradního vybavení. Domek je široký 242 cm (přední strana s dveřmi) a 217 cm dlouhý. K domku lze zprava nebo zleva namontovat přístavek v délce 280 cm. Domkem zastavěná plocha činí 11,33 m2. 
Konstrukce
Konstrukci domku tvoří hranoly a prkna o síle 19 mm vyfrézované ze severského smrku. Tento model má pultovou střechu a dvoukřídlé dveře na pantech o šířce 139 cm a výšce 175 cm se třemi okny v každém křídle. Okna mají prosklení z plexiskla. Díky petlici lze domek uzamknout visacím zámkem.
Dodáváme jako stavebnici v rozloženém stavu, kde stěny tvoří jednotlivé dřevěné profily, které pouze sesadíte k sobě a sešroubujete, střechu tvoří celistvá deska. To garantuje extrémně jednoduchou montáž, kterou zvládne každý český kutil.

dodáváno bez podlahy
v balení je veškeré potřebné kování
obsahem balení je základový tlakově impregnovaný nosný podlahový rošt (rám) ze severské borovice, na který je možné rovnou přišroubovat podlahu

Základy domku
Správné budování základů má zásadní vliv na životnost celého domku. Základ z betonu, dlažby či dřeva postavte tak, aby horní hrana základu přesahovala asi 5 cm okolní terén. Základ musí být přesně vyvážen do vodorovné roviny a odvodněn, aby základové trámky ležely v rovině. Aby bylo zabráněno přímému kontaktu se zemí a vniknutí zemní vlhkosti do trámků, podložte nosný rošt domku pásky z bitumenové lepenky (nejsou součástí dodávky).
Menší domky, jako tento, je možné postavit na podélně položené trámky (fošny) ukotvené na systém zemních vrutů.
Podlaha
Položení podlahy je nutné v případě, že domek postavíte na měkkém povrchu. Pokud domek rovnou stavíte na dlažbě, betonu nebo jiném pevném a nosném povrchu, tak podlahu tak úplně nepotřebujete. Nicméně ji doporučujeme, je to z uživatelského hlediska mnohem příjemnější, podlaha vám pomůže vytvořit mnohem útulnější a čistší vnitřní prostor domku. Podlahový rám (rošt) z tlakově impregnované severské borovice, na který se dá přišroubovat podlaha, je součástí základního balení domku.
Na podlahový rám lze přišroubovat podlahu z jakéhokoliv vhodného materiálu (palubky, OSB desky apod.). Dokoupit lze také originální podlahu s již nařezanými díly. 
Střecha
Střecha je zhotovena z dřevěných desek. Aby se předešlo poškození vlivem povětrnostních podmínek, je nutné ji ihned po stavbě doplnit krytinou podle vlastního výběru. Střešní krytina není obsahem dodávky. Pro domky s plochou střechou lze použít samolepicí střešní hliníkovo-bitumenovou fólii. Folii o rozměru 1 x 5 m si můžete objednat v našem e-shopu. Pro tento model budete potřebovat 4 role. Ukázku postupu pokládky si můžete prohlédnout ZDE.
Povrchová úprava domku

Dřevěné profily jsou z vnější strany již ve výrobě opatřeny kvalitní vodoodpudivou barvou, která ochrání dřevo před vlivem UV záření a počasí. Vnitřní strana zůstává vždy v přírodním neošetřeném stavu. Než začnete s montáží je potřeba všechny stavební díly z vnitřní strany ošetřit hluboko působícím základním nátěrem a preventivním nátěrem proti zamodrání a plísni. Lazura by měla být vodoodpudivá, světlostálá a vlhkosti odolná s dostatkem barevného pigmentu, protože jinak by mohlo dojít k zešednutí dřeva. Nepoužívejte žádný lak! 

Důkladnou ochranou dřeva ovlivníte zásadně životnost zahradního domku. Podrobné informace k vlastnostem dřevěného materiálu získáte ZDE.

Povolení ke stavbě domku

Na stavbu dřevěného domek s pevnými základy se může vztahovat některá z obecné platných vyhlášek. Na místním stavebním úřadu se tedy před samotnou montáží raději informuje, zda se na stavbu vámi vybraného domku nevztahují některá omezení.
Doprava

Domek dopravíme nejblíže hranici vašeho pozemku. Domek bude složen vedle nákladního vozidla, které přijede co nejblíže vámi udané adrese. Při vykládce je nutná spolupráce kupujícího. Podrobnější informace k dopravě naleznete ZDE.
Balení
Domek dodáváme jako stavebnici - 1 paleta o rozměrech 240 x 103 x 45 cm 2 paleta 270 x 100 x 25 cm o celkové hmotnosti cca 460 kg. Pozor, balík s materiálem není vodotěsný. Folie chrání dřevo jen proti znečištění. Skladujte proto stavební sadu až do konečné montáže v suchu, ne přímo položenou na zemi, chráněnou proti vlivům počasí (vlhkost, slunce atd.). Neskladujte ve vytápěném prostoru!
Všechny dokumenty k montáži a údržbě domku si také můžete stáhnout v souvisejících souborech.

Kategorie: Dům a zahrada > Trávníky a zahrady > Bydlení na zahradě > Zahradní architektura > Boudy, garáže a přístřešky pro auta

 

Název:
Zahradní domek KARIBU ASKOLA 3 + přístavek 280 cm (82924) tm. šedý
Výrobce:
SKU:
LG1769

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na webu ZahradníDřevěnéAltány.cz najdete zahradní přístřešky a dřevěné altány od prověřených výrobců. Přesvěčte se sami a pořiďte si levné a kvalitní altány, které na vaší zahradě nesmí chybět. Vybírejte z šoriké škály dřevěných zahradních altánů, přístřešků, krytých posezení a doplňků na zahradu. Online nákupem získáte výhody od ušetřeného času, přes garanci vrácení zboží, po dopravu až na vaši zahradu. Na ZahradníDřevěnéAltány.cz pro vás aktualizujeme ty nejprodávanější zahradní doplňky a příslušenství.
Vybírejte z nabídky
3387
produktů
117
ověřených dodavatelů
4
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
ZahradníDřevěnéAltány.cz