Zahradní box BIOHORT s bezpečnostním zámkem

Zahradní box BIOHORT s bezpečnostním zámkem, šedý křemen

Zahradní box BIOHORT s bezpečnostním zámkem, šedý křemen od předního výrobce Biohort . Aktuálně máme akci na zboží od tohoto výrobce. Nakupte si bezpečně a rychle online. Zahradní box BIOHORT s bezpečnostním zámkem, šedý křemen stojí ted u nás 9399 Kč

9399 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Nejste během dne doma a potřebujete, aby do boxu měl přístup i někdo další? Potřebujete si předávat zásilky bez vaší přítomnosti? Umístěte před dveře svého domu nebo firmy elegantní úložný box s bezpečnostním zámkem prémiové kvality, který vyhovuje i nárokům moderní architektury. Box je široký 101 cm a 46 cm hluboký, proto je vhodný i pro větší zásilky, které mohou mít rozměry až 92 x 37,5 x 56 cm. Jedná se o nejmenší, speciálně upravenou variantu zahradního boxu Freitzeitboxu. Úložné boxy nabízíme v pěti barevných provedeních. 
Konstrukce
Konstrukci stěn boxu tvoří žárově pozinkovaný ocelový plech o síle 0,5 mm, potažený polyamidovým vypalovacím lakem, šrouby a panty jsou z nerezové oceli. Víko se komfortně otevírá pomocí tlakové plynové pružiny. Je vybaven robustní cylindrickou vložkou s otočnou rukojetí a náhradním klíčem a zamykací sponou s visacím zámkem. Box tak lze bezpečně uzamknout. Box je absolutně odolný proti dešti, s neviditelnou integrovanou ventilací.
Dodáváme jako stavebnici v rozloženém stavu, v jednom pevném kartonu. Přiložený foto/3D montážní návod garantuje relativně jednoduchou montáž, kterou by měl zvládnout každý český kutil. 
Jak bezpečnostní box funguje?

Zámek na boxu má číselný kód a k otevření tedy nepotřebujete klíč. Box otevře pouze ten, kdo zná číselný kód.
Otočíte rukojetí a otevřete víko.
Vložíte nebo odeberete zásilku z boxu. 
Zavřete a bezpečně uzamknete box otočením kódovacího zámku.

Základní výbava boxu
Součástí základního balení jsou:

Cylindrický zámek s otočnou rukojetí

             
Otočná rukojeť se standardním cylindrickým zámkem s náhradním klíčem zabraňuje nežádoucímu vniknutí. Konstrukce dveří je extrémně robustní. 

Plynový tlumič pružiny

           
Poskytuje pomoc při otevírání a zavírání víka a drží víko pevně na svém místě.

Uzamykací spona s visacím zámkem

         
Uzamykací spona z nerezové oceli a kombinovaný visací zámek z nerezové oceli ochrání zásilky před odcizením a poškozením.

Bezpečnostní lanko z nerezové oceli

         
3 metry dlouhý synteticky potažený kabel z nerezové oceli s plastovým lemem na konci pro zajištění celého boxu proti krádeži. Při zavírání dveří jednoduše zasekněte kabel mezi dveřmi a rámem. Díky plastovému krytu jsou vaše dveře chráněny před poškozením. Kabel lze podle potřeby zkrátit.

Štítek se jménem a návodem k použití

       
Na štítek napište své jméno, nebo název firmy, abyste se ujistili, že zásilka bude uložena/vyzvednuta na správné adrese. Díky krátké ilustrované příručce s obsluhou je manipulace s boxem velmi jednoduchá.
Nabídka dalšího volitelného příslušenství
Se základním vybavením vaše možnosti nekončí. V případě, že neočekáváte žádné zásilky, sponu s visacím zámkem můžete z boxu odstranit a používat ho jako úložní zahradní box. Pro tento případ v nabídce volitelného příslušenství najdete další praktické pomocníky jako např. síť na víko, nebo závěsný koš. Díky tomu si box můžete ještě více uzpůsobit vlastním představám a mnohostrannému využití. 
Kvalita se zárukou 20 let

Rakouský výrobce Biohort zaručuje, že všechny modely mají optimálně konstruované profily a použití závitových šroubů z ušlechtilé oceli zajišťuje maximální užitnost. Vzhledem k tloušťce plechu, kvalitě materiálu a jeho zpracování pak výrobce poskytuje záruku 20 let proti korozi. 
Údržba
Boxy Biohort jsou konstruovány jako bezúdržbové. Jedinou údržbu, kterou doporučujeme na boxu provádět, je 1 x ročně promazat panty víka a zámek. V případě potřeby lze box snadno umýt. Díky vysoce kvalitnímu vypalovacímu laku můžete bez obav použít i vysokotlakou myčku.
 
 

Kategorie: Dům a zahrada > Trávníky a zahrady > Bydlení na zahradě

 

Název:
Zahradní box BIOHORT s bezpečnostním zámkem, šedý křemen
Výrobce:
SKU:
9003414689107

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na webu ZahradníDřevěnéAltány.cz najdete zahradní přístřešky a dřevěné altány od prověřených výrobců. Přesvěčte se sami a pořiďte si levné a kvalitní altány, které na vaší zahradě nesmí chybět. Vybírejte z šoriké škály dřevěných zahradních altánů, přístřešků, krytých posezení a doplňků na zahradu. Online nákupem získáte výhody od ušetřeného času, přes garanci vrácení zboží, po dopravu až na vaši zahradu. Na ZahradníDřevěnéAltány.cz pro vás aktualizujeme ty nejprodávanější zahradní doplňky a příslušenství.
Vybírejte z nabídky
3390
produktů
117
ověřených dodavatelů
4
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
ZahradníDřevěnéAltány.cz