Vysokotlaký motorový čistič HERON

Vysokotlaký motorový čistič HERON, 210bar (896350)

Vysokotlaký motorový čistič HERON, 210bar (896350) od spolehlivého výrobce HERON lze pořídit u nás za příznivou cenu. Máme pro vás nejen všechny známé světové značky, ale i produkty menších výrobců. Vysokotlaký motorový čistič HERON, 210bar (896350) ve výhodné ceně 24990 Kč

24990 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Vysokotlaký motorový vodní čistič vyniká vysokým tlakem vody na výstupu - až 210bar, který zaručuje jeho vysoký čistící výkon. Unikátní spoušť (AUTO START) stříkací pistole vám nejenom umožní kontrolovat čistič přímo z místa kde pracujete, čímž se prodlouží životnost čerpadla a motoru, ušetří palivo, ale také vám dovolí zapnout a vypnout motor jen stiskem spouště.

Čistič je tak určen k velice efektivnímu a rychlému čistění povrchů a ploch z kamene, dřeva, kovu, plastu jako např. chodníků a teras za účelem odstranění mechu a řas, dále fasád domů, zahradního nářadí atd.

Hlavní uplatnění nachází tento výrobek na stavbách, po povodních, čištění aut a zemědělské techniky a pro místa kde není vždy dostupný el. proud a je třeba vyčistit větší plochy. Použitá tlaková hadice má ocelovou výztuhu a spojky jsou spolu kompatibilní, takže lze propojit dvě hadice za sebou. Čistič je vybaven podvozkem pro snadnou přepravu, 4 různými tryskami, připojením pro čistící prostředek, 10m tlakovou hadicí a stříkací pistolí

Výhody

  • Stříkací pistole, která Vám umožní dálkově ovládat čistič i jeho motor
  • Velká 14,4l nádrž, která Vám umožní až 6,5 hodin práce
  • 4 trysky (od přímého paprsku po vějíř)
  • Funkce Auto Start umožňuje uvést čistič do chodu pouze stisknutím spouště stříkací pistole
  • Čistič je vybaven funkcí samonasávání vody, proto můžete použít čistou vodu z nádrže, barelu apod.
  • Pro šamponování můžete připojit nádobu s čistícím prostředkem

cistic_ikons

Další vlastnosti: Rozměry zařízení 74x53x59cm. Objem nádrže [l] 14,4. Max. povozní tlak [bar] 210. Průtok [l/min] 7,5. Max. teplota média [°C] 40. Stupeň krytí IP23. Hmotnost 40. Startování ruční. Startování elektrické. Startování dálkové. Spotřeba [l/hod] 2,1. . . . . . . . . .

Název:
Vysokotlaký motorový čistič HERON, 210bar (896350)
Výrobce:
SKU:
8595126966641

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na webu ZahradníDřevěnéAltány.cz najdete zahradní přístřešky a dřevěné altány od prověřených výrobců. Přesvěčte se sami a pořiďte si levné a kvalitní altány, které na vaší zahradě nesmí chybět. Vybírejte z šoriké škály dřevěných zahradních altánů, přístřešků, krytých posezení a doplňků na zahradu. Online nákupem získáte výhody od ušetřeného času, přes garanci vrácení zboží, po dopravu až na vaši zahradu. Na ZahradníDřevěnéAltány.cz pro vás aktualizujeme ty nejprodávanější zahradní doplňky a příslušenství.
Vybírejte z nabídky
3258
produktů
116
ověřených dodavatelů
4
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
ZahradníDřevěnéAltány.cz