Vodnář Bazén Vločka super - 1 l

Vodnář Bazén Vločka super - 1 l

Vodnář Bazén Vločka super - 1 l od kvalitní značky Vodnář lze pořídit u nás za skvělou cenu. Rychlý a bezpečný nákup u nás. Vodnář Bazén Vločka super - 1 l aktuálně výhodně za 141 Kč

141 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Použití

Vločka super je kapalný fluktoační přípravek, který slouží k vyvločkování nečistot a udržení čiré vody v bazénech. Tento moderní přípravek má oproti klasickým vločkovačům následující přednosti:

vyšší účinnost separace jemných nečistot
lepší filtrovatelnost vloček
výrazně menší pokles pH vody (úspora přípravku pH plus)
vysokou stabilitu provozu a menší nároky na obsluhu a údržbu Vločka super je nažloutlý čirý kapalný přípravek, velmi dobře rozpustný ve vodě. Přípravek hydrolyzuje při reakci s vodou za vzniku kladně nabitých polymerů. Tyto polymery reagují s opačně nabitými složkami nečistot obsaženými ve vodě. Takto se na sebe nabalují jemné částečky nečistot a vznikají větší vločky, které je možno snáze odfiltrovávat. Voda po odstranění těchto nečistot znovu získává jiskru a původní jas. Odstranění všech nečistot z vody snižuje spotřebu dezinfekce, která tak není nutná k oxidaci těchto nečistot.

Dávkování

závislé především na kvalitě upravované vody
dávkujte 1 - 10 ml Vločky super na 1 m3 vody na projasnění zamlžené vody
10 - 20 ml / 1 m3 pro mírné vločkování
20 - 40 ml / 1 m3 pro intenzivní vločkování

Přípravek dávkujte do nádoby s vodou, rozmíchejte a přidejte do bazénové vody.

Kategorie: Dům a zahrada > Bazény a lázně > Bazény a lázně – příslušenství > Čisticí prostředky a saponáty na čištění bazénů

 

Název:
Vodnář Bazén Vločka super - 1 l
Výrobce:
SKU:
ZC170208

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na webu ZahradníDřevěnéAltány.cz najdete zahradní přístřešky a dřevěné altány od prověřených výrobců. Přesvěčte se sami a pořiďte si levné a kvalitní altány, které na vaší zahradě nesmí chybět. Vybírejte z šoriké škály dřevěných zahradních altánů, přístřešků, krytých posezení a doplňků na zahradu. Online nákupem získáte výhody od ušetřeného času, přes garanci vrácení zboží, po dopravu až na vaši zahradu. Na ZahradníDřevěnéAltány.cz pro vás aktualizujeme ty nejprodávanější zahradní doplňky a příslušenství.
Vybírejte z nabídky
3385
produktů
117
ověřených dodavatelů
4
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
ZahradníDřevěnéAltány.cz