Střešní bitumenová krytina 0

Střešní bitumenová krytina 0,5 x 5 m, šedá

Střešní bitumenová krytina 0,5 x 5 m, šedá od výrobce s dlouholetou historií  - zboží u nás pořídíte právě ted za skvělou cenu. Nové produkty každý den. Aktuální ceny a slevy. Střešní bitumenová krytina 0,5 x 5 m, šedá v současnosti pořídíte za cenu 1530 Kč

1530 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Za studena samolepicí SBS modifikovaný asfaltový pás s nosnou vložkou z polyesterového rouna. Vysoká odolnost vůči UV záření. Tato krytina je jednodušší obdobou klasického střešního asfaltového šindelu. Hodí se pro klasické sedlové střechy se sklonem víc než 11o.
Montážní postup
Velikou výhodou při pokládce je spodní samolepicí strana, takže pás potom pouze stačí na střeše odmotat, odříznout přesnou délku, položit, strhnout spodní fólii a přitlačit. Na vybraných místech pás přitlučete hřebíky. Protože pás je široký 50 cm, je nutné na střeše přeložit několik pásů přes sebe. Zbytek zajistí slunce. Při zahřátí dojde ke změknutí pásu a dva sousední pásy se na překladu přitaví k sobě (stejně jako u asfaltových šindelů) a současně se přilepí i ke střeše. Asfaltový pás pokládejte vždy kolmo ke spádu střechy.
Potřebný počet rolí najdete vždy u daného modelu domku.
Parametry

tloušťka 3,3 ± 0,3 mm
od sklonu střech 11°
výborná lepivost výrobku
horní povrch - barvený granulát
krycí vrstva - modifikovaný asfalt SBS
nosná vložka - polyesterové rouno
spodní povrch - snímatelná silikonová folie
délka - 5 m
šířka - 0,5 m
barva šedá
hmotnost role - 8,75 kg

Kategorie: Kutilství a řemeslo > Nářadí a nástroje > Střihací a řezací nástroje > Řezačky na obklady a střešní krytiny

 

Název:
Střešní bitumenová krytina 0,5 x 5 m, šedá
Výrobce:
SKU:
LG1800

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na webu ZahradníDřevěnéAltány.cz najdete zahradní přístřešky a dřevěné altány od prověřených výrobců. Přesvěčte se sami a pořiďte si levné a kvalitní altány, které na vaší zahradě nesmí chybět. Vybírejte z šoriké škály dřevěných zahradních altánů, přístřešků, krytých posezení a doplňků na zahradu. Online nákupem získáte výhody od ušetřeného času, přes garanci vrácení zboží, po dopravu až na vaši zahradu. Na ZahradníDřevěnéAltány.cz pro vás aktualizujeme ty nejprodávanější zahradní doplňky a příslušenství.
Vybírejte z nabídky
3644
produktů
123
ověřených dodavatelů
4
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
ZahradníDřevěnéAltány.cz