Střešní ALU-bitumen krytina 1 x 5 m

Střešní ALU-bitumen krytina 1 x 5 m, stříbrná

Střešní ALU-bitumen krytina 1 x 5 m, stříbrná od známého předního výrobce  . Zboží můžete mít u nás za super cenu. Nakupujte opravdu rychle, dokud máme zboží skladem. Střešní ALU-bitumen krytina 1 x 5 m, stříbrná výhodně za cenu 4130 Kč

4130 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Za studena samolepicí bitumenový pás s hliníkovou fólií na povrchu. Extrémně ohebná, pružná a silně přilnavá krytina. Vysoká odolnost vůči UV záření. Tato krytina je vhodná na úplně ploché střechy nebo na střechy s minimálním sklonem (do 11o).
Montážní postup
Velikou výhodou při pokládce je spodní samolepicí strana, takže pás potom pouze stačí na střeše odmotat, odříznout přesnou délku, položit, strhnout spodní fólii a přitlačit. Na vybraných místech pás přitlučete hřebíky. Protože pás je široký 100 cm, je nutné na střeše přeložit několik pásů přes sebe. Zbytek zajistí slunce. Při zahřátí dojde ke změknutí pásu a dva sousední pásy se na překladu přitaví k sobě (stejně jako u asfaltových šindelů) a současně se přilepí i ke střeše. Asfaltový pás pokládejte vždy kolmo ke spádu střechy.
Potřebný počet rolí najdete vždy u daného modelu domku.
Parametry

tloušťka 1,1 mm
výborná lepivost výrobku
horní povrch - ALU hliníková fólie
krycí vrstva - modifikovaný asfalt SBS
spodní povrch - snímatelná silikonová folie
délka - 5 m
šířka - 1 m
plocha - 5 m²
stříbrná barva
hmotnost role - 7 kg

Kategorie: Kutilství a řemeslo > Nářadí a nástroje > Střihací a řezací nástroje > Řezačky na obklady a střešní krytiny

 

Název:
Střešní ALU-bitumen krytina 1 x 5 m, stříbrná
Výrobce:
SKU:
LG1803

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na webu ZahradníDřevěnéAltány.cz najdete zahradní přístřešky a dřevěné altány od prověřených výrobců. Přesvěčte se sami a pořiďte si levné a kvalitní altány, které na vaší zahradě nesmí chybět. Vybírejte z šoriké škály dřevěných zahradních altánů, přístřešků, krytých posezení a doplňků na zahradu. Online nákupem získáte výhody od ušetřeného času, přes garanci vrácení zboží, po dopravu až na vaši zahradu. Na ZahradníDřevěnéAltány.cz pro vás aktualizujeme ty nejprodávanější zahradní doplňky a příslušenství.
Vybírejte z nabídky
3513
produktů
121
ověřených dodavatelů
4
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
ZahradníDřevěnéAltány.cz