Sklep KOLOMÄKI Kellari 7

Sklep KOLOMÄKI Kellari 7

Sklep KOLOMÄKI Kellari 7 značky s tradicí a dobrou pověstí Kolomäki - produkt u nás seženete právě teď za super cenu. Kvalita zahrnuje celkovou trvanlivost a spolehlivost tohoto výrobku. Sklep KOLOMÄKI Kellari 7 - zboží máme ted u nás za 141400 Kč

141400 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Výroba sklepů Kellari se provádí podle mnohem přísnějších evropských DVS protokolů Německé svařovací asociace.
Hlavním materiálem sklepa je homogenní polypropylen. Na rozdíl od nízkotlakého polyethylenu deformovatelného statickým zatížením, český polypropylen dokonale „drží“ formu, zajišťuje pevnost sváru v 98% počáteční pevnosti a je estetičtější.
Sklep Kellari 7 je vyroben ve formě válce. Kromě toho je tělo zesíleno vnitřním vyztužujícím rámem – profilované police horizontálně uložené na svislých výztuhách. Válcová forma výrazně převyšuje pevnost nádrží obdélníkové konstrukce.
Dno sklepa Kellari 7 je vyrobeno ze dvou vrstev, jelikož prochází maximálním napětím v důsledku tlaku podzemní vody (až 3 MPa a více). Dvojvrstvá základna pracovní komory je vyrobena z polypropylenových desek s vyvinutým vnějším opracováním o celkové tloušťce 80 mm a s druhou vrstvou homogenního kopolymeru polypropylenu o tloušťce 8 až 10 mm.
Vzhledem k vypočítanému návrhu sklepa Kellari 7, nevyžaduje během montáže betonovou ochranu a může být upevněn v zemi jednoduchým ukotvením.
Vybavení Kellari 7
Každý sklep má již vše, co potřebujete:

Pracovní prostor 1,80 m, průměr 1,90 m
Pohodlné schodiště
Čtyři police po celém obvodu sklepa pro umístění potravin a tekutin např. zavařenin, kompotů, ovoce, zeleniny, vína…
Systém přirozeného oběhu vzduchu pomocí ventilace, kterou si můžete jednoduše regulovat.

Kategorie: Dům a zahrada > Trávníky a zahrady > Bydlení na zahradě > Zahradní architektura > Zahradní oblouky, paravany, sedačky a pergoly

 

Název:
Sklep KOLOMÄKI Kellari 7
Výrobce:
SKU:
KL20103

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na webu ZahradníDřevěnéAltány.cz najdete zahradní přístřešky a dřevěné altány od prověřených výrobců. Přesvěčte se sami a pořiďte si levné a kvalitní altány, které na vaší zahradě nesmí chybět. Vybírejte z šoriké škály dřevěných zahradních altánů, přístřešků, krytých posezení a doplňků na zahradu. Online nákupem získáte výhody od ušetřeného času, přes garanci vrácení zboží, po dopravu až na vaši zahradu. Na ZahradníDřevěnéAltány.cz pro vás aktualizujeme ty nejprodávanější zahradní doplňky a příslušenství.
Vybírejte z nabídky
3311
produktů
116
ověřených dodavatelů
4
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
ZahradníDřevěnéAltány.cz