Sklep KOLOMÄKI  Kellari 5

Sklep KOLOMÄKI Kellari 5

Sklep KOLOMÄKI Kellari 5 od tohoto předního výrobce Kolomäki je u nás nyní v akci, tak neváhejte s nákupem. Nečekejte fronty v kamenných prodejnách, nákupem online ušetříte. Sklep KOLOMÄKI Kellari 5 , produkt nakoupíte ted u nás za 128100 Kč

128100 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Popis výrobku
Výroba sklepů Kellari 5 se provádí podle evropských norem a podle mnohem přísnějších DVS protokolů Německé svařovací asociace.
Hlavním materiálem sklepa je homogenní polypropylen. Na rozdíl od polyethylenu deformovatelného statickým zatížením český polypropylen dokonale „drží“ formu, zajišťuje pevnost svařovaného švu v 98% počáteční pevnosti a má estetičtější vzhled.
Sklep Kellari 5 je vyroben ve formě válce. Kromě toho je tělo zesíleno vnitřním vyztužujícím rámem – profilované police ležící na svislém profilu. Válcová forma výrazně převyšuje pevnost nádrží obdélníkové konstrukce.
Spodní část sklepa Kellari 5 je vystavená maximálnímu zatížení v důsledku tlaku podzemní vody (až 3 a více atmosfér) a proto je vyrobena z buněčné struktury o tloušťce 88 mm.
Vzhledem k vypočítanému návrhu sklepa Kellari 5 nevyžaduje během montáže betonovou ochranu a může být upevněna v zemi jednoduchým ukotvením.
 
Vybavení Kellari 2
Každý sklep má již vše, co potřebujete:
1. Pracovní komora o výšce 1,8 m a průměr 1,90 m.
2. Pohodlný šikmý žebřík z hliníku.
3. Dva vertikální řadové regály pro uskladnění zavařenin, zeleniny, ovoce, zahradnického materiálu, atp.
4. Jeden stojan pro láhve na víno.
5. Systém přirozeného oběhu vzduchu pomocí ventilace.
6. Osvětlení a zásuvku.

Kategorie: Dům a zahrada > Trávníky a zahrady > Bydlení na zahradě > Zahradní architektura > Zahradní oblouky, paravany, sedačky a pergoly

 

Název:
Sklep KOLOMÄKI Kellari 5
Výrobce:
SKU:
KL20102

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na webu ZahradníDřevěnéAltány.cz najdete zahradní přístřešky a dřevěné altány od prověřených výrobců. Přesvěčte se sami a pořiďte si levné a kvalitní altány, které na vaší zahradě nesmí chybět. Vybírejte z šoriké škály dřevěných zahradních altánů, přístřešků, krytých posezení a doplňků na zahradu. Online nákupem získáte výhody od ušetřeného času, přes garanci vrácení zboží, po dopravu až na vaši zahradu. Na ZahradníDřevěnéAltány.cz pro vás aktualizujeme ty nejprodávanější zahradní doplňky a příslušenství.
Vybírejte z nabídky
3314
produktů
116
ověřených dodavatelů
4
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
ZahradníDřevěnéAltány.cz