Sklep KOLOMÄKI  Kellari 2

Sklep KOLOMÄKI Kellari 2

Sklep KOLOMÄKI Kellari 2 od dodavatele s dobrým jménem Kolomäki . Aktuálně máme akci na zboží od tohoto výrobce. Získejte kvalitní zboží online a ušetřete si čas i peníze. Sklep KOLOMÄKI Kellari 2 právě teď za cenu 87120 Kč

87120 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Výroba sklepů Kellari 2 se provádí podle evropských norem a podle mnohem přísnějších DVS protokolů Německé svařovací asociace.
Hlavním materiálem sklepa je homogenní polypropylen. Na rozdíl od polyethylenu deformovatelného statickým zatížením český polypropylen dokonale „drží“ formu, zajišťuje pevnost svařovaného švu v 98% počáteční pevnosti a má estetičtější vzhled.
Sklep Kellari 2 je vyroben ve formě válce. Kromě toho je tělo zesíleno vnitřním vyztužujícím rámem – profilované police ležící na svislém profilu. Válcová forma výrazně převyšuje pevnost nádrží obdélníkové konstrukce.
Spodní část sklepa Kellari 2 je vystavená maximálnímu zatížení v důsledku tlaku podzemní vody (až 3 a více atmosfér) a proto je vyrobena z buněčné struktury o tloušťce 88 mm.
Vzhledem k vypočítanému návrhu sklepa Kellari 2 nevyžaduje během montáže betonovou ochranu a může být upevněn v zemi jednoduchým ukotvením.
Vybavení Kellari 2
 Každý sklep má již vše, co potřebujete:
1. Pracovní komora o výšce 1,8 m a průměr 1,40 m.
2. Pohodlný šikmý žebřík z hliníku.
3. Dva vertikální řadové regály pro uskladnění zavařenin, zeleniny, ovoce, zahradnického materiálu, atp.
4. Jeden stojan pro láhve na víno.
5. Systém přirozeného oběhu vzduchu pomocí ventilace.
Používané odvzdušňovací trubky musí mít průřez nejméně 100 mm. Ventilační potrubí musí být bez ohybů a horizontálních úseků a umístěno na střeše nad hřebenem budovy. Napájecí potrubí by mělo být umístěno ve výšce nejméně 300 mm od povrchu země. Při instalaci sklepa vně budovy by mělo být možné, aby se dosáhl maximální výškový rozdíl mezi přítokem a odtokem vzduchu.

ŽIVOTNOST A ZÁRUČNÍ DOBA PRO PLASTOVÝ SKLEP
Životnost plastových částí sklepa je minimálně 25 let. Zaručená životnost sklepa je 5 let od okamžiku instalace (v případě neoznačení v záruční knížce – 5 let od okamžiku prodeje sklepa).
Doporučení při používání
? Kellari sklep je vyroben z plastu odolného proti opotřebení, který není náchylný k hnilobě a oxidaci. Stěny a police sklepa nevyžadují speciální ošetření.
? Během provozu je možné povrchy očistit  šetrnými čisticími prostředky.
? Používejte s opatrností žebřík  a přidržujte se oběma rukama pomocí příčníků.
? Při nakládání nebo vykládání různorodého zboží a materiálu buďte opatrní, proveďte tuto práci s další osobou.
? Neházejte na dno těžké předměty, aby nedošlo k poškození dna sklepa.
Postup při instalaci sklepa Kellari:
1. Připravte základovou jámu specifikovaných rozměrů. Při instalaci standardního vybavení by hloubka výkopu měla být o 250 mm nižší než výška sklepa a o 500 mm širší a delší než je základna sklepa.
2. Umístěte sklep na zhutněnou a vyrovnanou základnu. Doporučuje se nasypat písková vrstva pod základnu.
3. Zkontrolujte, aby sklep, byl umístěn svisle v základové jámě.
4. V případě instalace sklepa v lokalitě s vysokou úrovní podzemní vody se doporučuje používat kotvící desky a kabely pro dodatečnou ochranu zařízení před tlakem na povrch. Doporučujeme používat sadu plastových kotevních desek vyrobených společností Kolomaki. Umístěte a upevněte kotvící desky podle schématu zapojení.
5. Vyplňte dutiny mezi sklepem a zeminou suchým betonem. Nalijte dovnitř sklepu 200-300 mm vody a stejnou vrstvu suchého betonu. Lehce udusat půdu kolem obvodu sklepa bez použití strojů. Opakujte operace až do plného obsypu sklepa.
6. Připojte ventilační potrubí k tryskám umístěným na stropě pracovní komory sklepa.
7. Vyjměte vodu ze sklepě nejdříve po 7-14 dnech od instalace.
8. Utřete vnitřní prostor sklepa suchým hadříkem.
 

Kategorie: Dům a zahrada > Trávníky a zahrady > Bydlení na zahradě > Zahradní architektura > Zahradní oblouky, paravany, sedačky a pergoly

 

Název:
Sklep KOLOMÄKI Kellari 2
Výrobce:
SKU:
KL20101

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na webu ZahradníDřevěnéAltány.cz najdete zahradní přístřešky a dřevěné altány od prověřených výrobců. Přesvěčte se sami a pořiďte si levné a kvalitní altány, které na vaší zahradě nesmí chybět. Vybírejte z šoriké škály dřevěných zahradních altánů, přístřešků, krytých posezení a doplňků na zahradu. Online nákupem získáte výhody od ušetřeného času, přes garanci vrácení zboží, po dopravu až na vaši zahradu. Na ZahradníDřevěnéAltány.cz pro vás aktualizujeme ty nejprodávanější zahradní doplňky a příslušenství.
Vybírejte z nabídky
3296
produktů
116
ověřených dodavatelů
4
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
ZahradníDřevěnéAltány.cz