Skleník VITAVIA URANUS 6700 čiré sklo 3 mm stříbrný

Skleník VITAVIA URANUS 6700 čiré sklo 3 mm stříbrný

Skleník VITAVIA URANUS 6700 čiré sklo 3 mm stříbrný od našeho výrobce LANIT , zní to neuvěřitelně, ale zboží u nás nakoupíte opravdu výhodně. Opět se můžete těšit na enormní výběr zboží za skvělé ceny. Skleník VITAVIA URANUS 6700 čiré sklo 3 mm stříbrný , produkt koupíte ted u nás za 35990 Kč

35990 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Výrobce - VITAVIA GARDEN - Velká Británie

Skleníky řady URANUS jsou zařazeny do kategorie PREMIUM - skleník je vyrobený značkovým výrobcem z Velké Británie. Skleník je vyrobený z eloxovaných hliníkových profilů o síle 1,2 mm, prosklení je z kaleného čirého skla síly 3 mm. Čiré sklo zajišťuje výbornou světelnou propustnost, takže do skleníku je krásně vidět ze všech stran a můžete se kochat barvami pěstovaných rostlin. Kalená verze skla navíc zajišťuje jeho naprostou bezpečnost - v případě rozbití se skleněná výplň roztříští na tisíce malých kousků, což zabrání případnému vážnému zranění. To je velmi důležitá vlastnost skleníku, kterou ocení především rodiče malých dětí pobíhajících po zahradě. Prosklení je do hliníkových profilů kotveno pomocí ocelových sponek.

Krátký popis:

 • rozměry: š 257 x d 258 x v 246 cm   
 • výška boční stěny: 151 cm
 • plocha skleníku: 6,63 m2
 • barva konstrukce: kovově stříbrná

Obsahem balení jsou dvoukřídlé posuvné dveře (š x v otvoru = 122 x 191 cm), AL profily, prosklení, 2x střešní ventilační okénko s manuálním otevíráním, veškerý spojovací materiál. Skleník lze postavit buď na zděnou (betonovou, jinou) podezdívku nebo na základnu z pozinkovaného plechu. Při stavbě bez podezdívky dokoupení základny doporučujeme. Ke skleníku je možné dokoupit řadu nadstandardního příslušenství - poličky, regály, další větrací střešní i boční okénka, automatické otvírače k těmto okénkům, okapové sady, teploměry, vlhkoměry, zavlažovací zařízení, elektrické odporové vytápění půdy.

Upozornění:

  1. Pokud máte v úmyslu stavbu zděné nebo betonové podezdívky, tak ji stavte až po zakoupení skleníku a po montáži ocelové základny (nebo konstrukce skleníku). Uváděné rozměry skleníku jsou max vnější rozměry skleníku a nemohou být použity pro vyměření a stavbu podezdívky.
  2. V případě používání přírodních hnojiv (koňský / kravský hnůj, slepičince, apod.), umělých hnojiv, pesticidů, herbicidů a jiných chemikálií může po delší nebo i kratší době docházet ke korozi ocelových dílů skleníku (základna, šrouby, apod.).
  3. Výrobek dodáváme v rozloženém stavu v papírovém kartonu, v případě verze se sklem je sklo zabalené v nevratné dřevěné bedně.
  4. Produkt na obrázku může obsahovat příplatkové příslušenství nebo prvky, které nejsou obsahem základního balení.
  5. Tento produkt je určen výhradně pro nekomerční domácí použití.

   Rozměry a hmotnosti balení:

   • balík č. 1 - 15 x 251 x 10 cm - 12,6 kg
   • balík č. 2 - 11 x 251 x 10,5 cm - 9,7 kg
   • balík č. 3 - 15 x 199 x 11,5 cm - 8,6 kg
   • balík č. 4 - 11 x 251 x 10,5 cm - 6,9 kg
   • balík č. 5 - 53 x 90 x 85 cm - 196 kg
   • balík č. 6 - 10 x 259 x 9 cm - 9,5 kg

   Další vlastnosti: Kategorie klasický skleník se sedlovou střechou. Hmotnost 244kg. Barva stříbrná. Stř. okna 2x. Zastavěná plocha 6,63m2. Šířka (vnější) 2,57m. Délka (vnější) 2,58m. Výška (vnější) 2,46m. Dveře dvojité posuvné. Šířka dveří 1,22m. Výška dveří 1,91m. Ukotvení prosklení ocelové sponky. Materiál konstrukce hliníkový skleník. Záruka na konstrukci 15 let na vybrané vlastnosti AL konstrukce. Výrobce Vitavia Garden. Základna přibalena ano, jako dárek. Materiál prosklení sklo. . . .

   Název:
   Skleník VITAVIA URANUS 6700 čiré sklo 3 mm stříbrný
   Výrobce:
   SKU:
   LG1035

   Mohlo by se vám líbit

   Další produkty z kategorie

   Další produkty od značky

   Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
   Na webu ZahradníDřevěnéAltány.cz najdete zahradní přístřešky a dřevěné altány od prověřených výrobců. Přesvěčte se sami a pořiďte si levné a kvalitní altány, které na vaší zahradě nesmí chybět. Vybírejte z šoriké škály dřevěných zahradních altánů, přístřešků, krytých posezení a doplňků na zahradu. Online nákupem získáte výhody od ušetřeného času, přes garanci vrácení zboží, po dopravu až na vaši zahradu. Na ZahradníDřevěnéAltány.cz pro vás aktualizujeme ty nejprodávanější zahradní doplňky a příslušenství.
   Vybírejte z nabídky
   3355
   produktů
   124
   ověřených dodavatelů
   4
   Zapojených E-SHOPŮ
   © Copyright 2018 - 2021 - 
   ZahradníDřevěnéAltány.cz