Podzemní nádrž na dešťovou vodu ČESKÝ STANDARD dvouplášťová 3m3

Podzemní nádrž na dešťovou vodu ČESKÝ STANDARD dvouplášťová 3m3

Podzemní nádrž na dešťovou vodu ČESKÝ STANDARD dvouplášťová 3m3 od společnosti s úžasnou pověstí Český Standard . Zboží můžete mít u nás za super cenu. Nakupujte bezpečně a rychle online. Podzemní nádrž na dešťovou vodu ČESKÝ STANDARD dvouplášťová 3m3 výhodně za 33625 Kč

33625 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Podzemní dvouplášťová nádrž na dešťovou vodu ČESKÝ STANDARD z ekopolymeru zajišťuje 100% vodotěsnost a je velice pevná a stabilní oproti jednoplášťovým nádržím.
Nádrž

Speciální dvouplášťové tělo nádrže z ekopolymeru, svařované na automatických svářecích strojích zajišťuje nejen 100% vodotěsnost, ale také je velice pevné a stabilní oproti jednoplášťovým nádržím. Jedná se o dva válce k sobě spojené pro vybetonování. Mezi oběma plášti jsou výztuhy opatřené roxory. Po vybetonování prostoru mezi plášti vzniká železobetonový prstenec okolo nádrže a tím je nádrž velice pevná a stabilní i v nepříznivých podmínkách instalace.  
Strop nádrže je vybaven výztuhami s otvory pro betonářskou ocel. K vnitřnímu válci je pro 100% vodotěsnost přivařen extruder. Dno nádrže je naopak od stropu přivařeno k oběma válcům. Nejen pro zvýšení pevnosti, ale také pro udržení betonu mezi plášti, aby nedošlo k vniknutí spodních vod. Na dně jsou již z výroby připraveny všechny prvky pro další instalace nutných výztuh. Výztuhy jsou u této nádrže instalovány do těla válce mezi dno a strop. Jedná se o HT potrubí, které při instalaci vybetonujete a zajistíte statiku stropu.
Přesně vypočítané a navařené výztuhy mezi válci vám zajišťují stále stejný rozměr mezi plášti a výrazně zlepšují pevnost celé nádrže. Výztuhy jsou již z výroby vybaveny betonářskou ocelí pro snadné vytvoření železobetonové stěny.

Revizní šachta

Revizní šachta pro pohodlný vstup do nádrže o průměru 600 mm je vyrobena také z ekopolymeru a jsou k ní přivařené pevné výztuhy zajišťující její stálý tvar.
Poklop

Poklop dodávaný s nádrží je vyrobený ze dvou částí. Prstenec, který se instaluje okolo šachty, aby nepřekážel nad terénem a přesně zapadající poklop, který je pochozí a dvěma šrouby uzamykatelný. Je vyroben z velice pevného kompozitního materiálu.

Standardní výbava nádrže

Unikátní kompozitní bezpečnostní poklop 
Výztuhy vnitřní, vnější, roxory mezi plášti
Montážní úchyty
Integrovaná průchodka pro vstup vody
Integrovaná průchodka pro bezpečnostní přepad

Další výbavu k podzemním nádržím si můžete dokoupit na našem E-shopu v kategorii příslušenství k podzemním nádržím.
Návod v českém jazyce je k dispozici v souborech ke stažení. 
 
 

Kategorie: Dům a zahrada > Trávníky a zahrady > Zahradničení > Sudy na dešťovou vodu

 

Název:
Podzemní nádrž na dešťovou vodu ČESKÝ STANDARD dvouplášťová 3m3
SKU:
8594208680130

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na webu ZahradníDřevěnéAltány.cz najdete zahradní přístřešky a dřevěné altány od prověřených výrobců. Přesvěčte se sami a pořiďte si levné a kvalitní altány, které na vaší zahradě nesmí chybět. Vybírejte z šoriké škály dřevěných zahradních altánů, přístřešků, krytých posezení a doplňků na zahradu. Online nákupem získáte výhody od ušetřeného času, přes garanci vrácení zboží, po dopravu až na vaši zahradu. Na ZahradníDřevěnéAltány.cz pro vás aktualizujeme ty nejprodávanější zahradní doplňky a příslušenství.
Vybírejte z nabídky
3644
produktů
123
ověřených dodavatelů
4
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
ZahradníDřevěnéAltány.cz