Plachtový přístřešek SHELTERLOGIC 3

Plachtový přístřešek SHELTERLOGIC 3,0 x 3,0 m 70335eu

Plachtový přístřešek SHELTERLOGIC 3,0 x 3,0 m 70335eu od skvělého a známého výrobce Shelterlogic je pro vás pro vás právě dnes v akci. V obchodě naleznete nejžádanější zboží špičkové kvality. Plachtový přístřešek SHELTERLOGIC 3,0 x 3,0 m 70335eu aktuálně zrovna za 9990 Kč

9990 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Prostorný, kvalitní a pevný plachtový přístřešek SHELTERLOGIC 70335eu 3 x 3 m je ideální k sezonnímu uskladnění zahrádkářských, sportovních a motoristických potřeb či k uskladnění dřeva. Přístřešek je široký 300 cm (přední strana s vstupním otvorem) a 300 cm dlouhý. Zastavěná plocha činí 9 m2. 
Konstrukce
Konstrukci přístřešku tvoří robustní ocelový rám z trubek o průměru 35 mm, které jsou opatřené antikorozní úpravou práškovým lakováním.  Plachta je vyrobena z třívrstvého tkaného šedozeleného polyethylenu odolného proti protržení. Plachta se vyznačuje vysokou pevností a je teplotně stabilní. Samozřejmostí je UV ochrana, kterou je plachta opatřena z obou stran, materiál obsahuje UV blokátory zamezující blednutí plachty. Plachta je ke konstrukci připevněna pomocí upínacích ráčen. Vstupní otvor do přístřešku je tvořen rolovací plachtou o rozměru 200/260 x 190 cm (horní/spodní šířka x výška dveří). Uzavírání dveří pomocí zipu na obou stranách.

vysvětlivka: ŠÍŘKA - čelní strana, DÉLKA - boční strana
Životnost plachty ShelterLogic
Plachta je vyrobena z třívrstvého tkaného polyetylenu o hmotnosti 213 g/m2. Samozřejmostí je oboustranný 2 UV filtr, který chrání plachtu proti škodlivému vlivu slunečního záření. Životnost plachty Shelterlogic bývá ve střední Evropě obvykle cca 4 - 5 let, může však být i výrazně delší, ale i výrazně kratší. Vždy nejvíce záleží na vnějších vlivech v místě instalace, jako jsou intenzita slunečního záření, místní povětrnostní podmínky, úroveň znečištění ovzduší. Všechny tyto negativní vnější vlivy mohou životnost polyethylenové plachty zásadním způsobem ovlivnit. Údaje o životnosti platí samozřejmě pouze za předpokladu, že plachta je na přístřešek (garáž) připevněna v souladu s montážním návodem. Náhradní plachtu na tento přístřešek zakoupíte v našem e-shopu ZDE.
Základy přístřešku
Přístřešek je určen ke stavbě na rovnou venkovní plochu bez nutnosti budovat základy. Ověřte si, že vybraná plocha je vhodná pro ukotvení přístřešku pomocí kotvící sady, která je součástí balení a obsahuje 4 kotvy do země o délce 38,1 cm. Správné ukotvení zabraňuje poškození přístřešku.
Montáž
Patentovaný spojovací systém SHELTERLOCK® 3x STEEL STABILIZERS zvyšuje odolnost konstrukce a usnadňuje montáž. Montáž přístřešku díky jednoduché instalaci zvládne šikovný kutil s pomocníkem díky přiloženému návodu postavit svépomocí přibližně za 1,5 hodiny. Přehledný návod k montáži si také můžete stáhnout v souvisejících souborech.
Dodáváme jako stavebnici - 1 balík o rozměrech 111 x 51,5 x 18,5 cm o hmotnosti cca 41 kg.
Instruktážní video k sestavení přístřešků ShelterLogic.
 
 

Kategorie: Dům a zahrada > Trávníky a zahrady > Bydlení na zahradě > Zahradní architektura > Boudy, garáže a přístřešky pro auta

 

Název:
Plachtový přístřešek SHELTERLOGIC 3,0 x 3,0 m 70335eu
Výrobce:
SKU:
LG1374

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na webu ZahradníDřevěnéAltány.cz najdete zahradní přístřešky a dřevěné altány od prověřených výrobců. Přesvěčte se sami a pořiďte si levné a kvalitní altány, které na vaší zahradě nesmí chybět. Vybírejte z šoriké škály dřevěných zahradních altánů, přístřešků, krytých posezení a doplňků na zahradu. Online nákupem získáte výhody od ušetřeného času, přes garanci vrácení zboží, po dopravu až na vaši zahradu. Na ZahradníDřevěnéAltány.cz pro vás aktualizujeme ty nejprodávanější zahradní doplňky a příslušenství.
Vybírejte z nabídky
3513
produktů
121
ověřených dodavatelů
4
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
ZahradníDřevěnéAltány.cz