Plachtová garáž SHELTERLOGIC 3

Plachtová garáž SHELTERLOGIC 3,0x6,1 m - 62584EU

Plachtová garáž SHELTERLOGIC 3,0x6,1 m - 62584EU od známé společnosti Shelterlogic lze nakoupit u nás za skvělou cenu. Zařaďte se ke spokojeným zákazníkům. Plachtová garáž SHELTERLOGIC 3,0x6,1 m - 62584EU na našich stránkách za 13990 Kč

13990 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Velmi kvalitní a pevná plachtová garáž SHELTERLOGIC 62584EU 3 x 6,1 m vytvoří rychlé, kryté garážové stání pro Váš automobil. Může být řešením pro uskladnění sena, slámy a krmení pro hospodářská zvířata. Nebo ji lze ji využít k sezonnímu uskladnění zahrádkářských, sportovních a motoristických potřeb či k uskladnění dřeva. Plachtová garáž je široká 300 cm (přední strana s vstupním otvorem) a 610 cm dlouhá. Zastavěná plocha činí 18,3 m2. 
Konstrukce
Konstrukci přístřešku tvoří robustní ocelový rám z trubek o průměru 35 mm, které jsou opatřené antikorozní úpravou práškovým lakováním.  Plachta je vyrobena z třívrstvého tkaného šedozeleného polyethylenu odolného proti protržení. Plachta se vyznačuje vysokou pevností a je teplotně stabilní. Samozřejmostí je UV ochrana, kterou je plachta opatřena z obou stran, materiál obsahuje UV blokátory zamezující blednutí plachty. Plachta je ke konstrukci připevněna pomocí upínacích ráčen. Vstupní otvor do přístřešku je tvořen rolovací plachtou o rozměru 170/240 x 210 cm (horní/spodní šířka x výška dveří). Uzavírání dveří pomocí zipu na obou stranách.

vysvětlivka: ŠÍŘKA - čelní strana, DÉLKA - boční strana
Životnost plachty ShelterLogic
Plachta je vyrobena z třívrstvého tkaného polyetylenu o hmotnosti 213 g/m2. Samozřejmostí je oboustranný 2 UV filtr, který chrání plachtu proti škodlivému vlivu slunečního záření. Životnost plachty Shelterlogic bývá ve střední Evropě obvykle cca 4 - 5 let, může však být i výrazně delší, ale i výrazně kratší. Vždy nejvíce záleží na vnějších vlivech v místě instalace, jako jsou intenzita slunečního záření, místní povětrnostní podmínky, úroveň znečištění ovzduší. Všechny tyto negativní vnější vlivy mohou životnost polyethylenové plachty zásadním způsobem ovlivnit. Údaje o životnosti platí samozřejmě pouze za předpokladu, že plachta je na přístřešek (garáž) připevněna v souladu s montážním návodem. Náhradní plachtu na tento přístřešek zakoupíte v našem e-shopu ZDE.
Základy garáže
Garáž je určena ke stavbě na rovnou venkovní plochu bez nutnosti budovat základy. Ověřte si, že vybraná plocha je vhodná pro ukotvení přístřešku pomocí kotvící sady, která je součástí balení a obsahuje 4 kotvy do země o délce 38,1 cm. Správné ukotvení zabraňuje poškození přístřešku.
Montáž
Patentovaný spojovací systém SHELTERLOCK® 3x STEEL STABILIZERS zvyšuje odolnost konstrukce a usnadňuje montáž. Montáž garáže díky jednoduché instalaci zvládne šikovný kutil s pomocníkem díky přiloženému návodu postavit svépomocí přibližně za 3 hodiny. Přehledný návod k montáži si také můžete stáhnout v souvisejících souborech.
Dodáváme jako stavebnici - 1 balík o rozměrech 111  x 55 x 24,5 cm o hmotnosti cca 62 kg.
Instruktážní video k sestavení garážových přístřešků ShelterLogic.
 

Kategorie: Dům a zahrada > Trávníky a zahrady > Bydlení na zahradě > Zahradní architektura > Boudy, garáže a přístřešky pro auta

 

Název:
Plachtová garáž SHELTERLOGIC 3,0x6,1 m - 62584EU
Výrobce:
SKU:
LG2510

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na webu ZahradníDřevěnéAltány.cz najdete zahradní přístřešky a dřevěné altány od prověřených výrobců. Přesvěčte se sami a pořiďte si levné a kvalitní altány, které na vaší zahradě nesmí chybět. Vybírejte z šoriké škály dřevěných zahradních altánů, přístřešků, krytých posezení a doplňků na zahradu. Online nákupem získáte výhody od ušetřeného času, přes garanci vrácení zboží, po dopravu až na vaši zahradu. Na ZahradníDřevěnéAltány.cz pro vás aktualizujeme ty nejprodávanější zahradní doplňky a příslušenství.
Vybírejte z nabídky
3390
produktů
117
ověřených dodavatelů
4
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
ZahradníDřevěnéAltány.cz