Pirátský domek KARIBU JACK (82679)

Pirátský domek KARIBU JACK (82679)

Pirátský domek KARIBU JACK (82679) od značky s dlouholetou historií Karibu je právě nyní na našich stránkách v akci. V e-shopu nakoupíte kvalitní produkty bezpečně online. Pirátský domek KARIBU JACK (82679) aktuálně zrovna za 12130 Kč

12130 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Pirátský dětský domek KARIBU JACK ocení vaše děti zejména díky velkorysému vnitřnímu prostoru a pirátské přístavbě, která ohraničuje pískoviště.  To může být zakryto dřevěnou deskou a tím je pískoviště chráněno před znečištěním. Před pískovištěm je vpředu umístěn sloupek pro montáž pirátské vlajky (vlajka není obsahem dodávky).
Stěny domku jsou vyrobeny z masivního dřeva o tloušťce 14 mm a střecha je tvořena dřevěnými deskami se střešní fólií. Otvory dveří a oken nejsou z bezpečnostních důvodů uzavřeny. Výška boční stěny je 105 cm, celková výška domku je 150 cm.
Montáž
Domek je dodáván jako stavebnice v rozloženém stavu. Střechu tvoří jedna celistvá deska a stěny jsou tvořeny jednotlivými dřevěnými profily, které se jen sesadí k sobě a sešroubují. Montáž tohoto dětského domku je velice jednoduchá a zvládne ji každý český kutil.
Povrchová úprava domku

Domek KARIBU JACK je dodáván v přírodním dřevu.
Před montáží musí být všechny stavební díly ošetřeny hluboko působícím základním nátěrem a preventivním nátěrem proti zamodrání a plísni, a to z vnější i vnitřní strany dílců. Pro konečný nátěr použijte i ve vnitřním prostoru povětrnostně odolnou lazuru s dobrými fyzikálními vlastnostmi, která ochrání dřevo proti vlhkosti a slunečnímu záření. Lazura by měla být zároveň voděodpudivá, světlostálá a vlhkosti odolná. Dbejte na to, aby lazura měla dostatek barevného pigmentu, protože jinak by mohlo dojít k zešednutí dřeva. Nepoužívejte žádný lak. Další nátěr provádějte po dokonalém zaschnutí a vyvětrání. Důkladnou ochranou dřeva ovlivníte zásadně životnost zahradního domku. Povrchovou ochranu domku je nutné pravidelně opakovat a domek tak udržovat v dobrém stavu.
Skladování před montáží
Balík s materiálem není vodotěsný, folie chrání dřevo pouze před znečištěním nikoliv před vlivy počasí (vlhkost, slunce atd…) Proto balík skladujte na suchém místě. Neskladovat ve vytápěném prostoru.

Rozměry balení
balík 1 - 121 x 110 x 19 cm / 47 kg
balík 2 - 122 x 60 x 18 cm /  20 kg

Upozornění
Produkt na obrázku může obsahovat příplatkové příslušenství nebo prvky, které nejsou obsahem základního balení (typicky podlaha a střešní krytina). 
Tento produkt je určen výhradně pro nekomerční domácí použití.

Kategorie: Hračky a hry > Venkovní hračky > Dětské domečky

 

Název:
Pirátský domek KARIBU JACK (82679)
Výrobce:
SKU:
LG1804

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na webu ZahradníDřevěnéAltány.cz najdete zahradní přístřešky a dřevěné altány od prověřených výrobců. Přesvěčte se sami a pořiďte si levné a kvalitní altány, které na vaší zahradě nesmí chybět. Vybírejte z šoriké škály dřevěných zahradních altánů, přístřešků, krytých posezení a doplňků na zahradu. Online nákupem získáte výhody od ušetřeného času, přes garanci vrácení zboží, po dopravu až na vaši zahradu. Na ZahradníDřevěnéAltány.cz pro vás aktualizujeme ty nejprodávanější zahradní doplňky a příslušenství.
Vybírejte z nabídky
3513
produktů
121
ověřených dodavatelů
4
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
ZahradníDřevěnéAltány.cz