Nízkoprofilová nádrž k obetonování ČESKÝ STANDARD 8

Nízkoprofilová nádrž k obetonování ČESKÝ STANDARD 8

Nízkoprofilová nádrž k obetonování ČESKÝ STANDARD 8 od naší známé značky Český Standard je u nás k dispozici opravdu výhodně. V obchodě naleznete nejžádanější zboží špičkové kvality. Nízkoprofilová nádrž k obetonování ČESKÝ STANDARD 8 právě nyní za skvělou cenu 49004 Kč

49004 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Velkoobjemová nádrž na dešťovou vodu ČESKÝ STANDARD z ekopolymeru s maximálním objemem 8000 litrů vám zaručí, že vodu budete mít i v suchém období. Retenční nádrž je vhodná k rodinným a bytovým domůmpro zalévání zahrady i pro technické využití, jako je splachování WC. Vhodná pro střechy do 150m2. Certifikát vodotěsnosti je součástí každé této nádrže. 
Nádrž

I přes nutnost obetonování lze instalovat pomocí menší techniky. Výkop je hluboký pouze 134 cm. Velice kvalitní ekopolymer s životností minimálně 25 let zajišťuje 100% vodotěsnost potvrzenou certifikátem. Tato nízkoprofilová nádrž je určena do míst, kde jsou zhoršené podmínky výkopu, jako je například skalnaté podloží. Tyto nádrže jsou velice oblíbené díky menšímu objemu vykopané zeminy. Nádrž se usazuje na vyzrálou betonovou základovou desku a poté se obetonují postupně boky a strop nádrže dle instalačního návodu. V bočních výztuhách nádrže jsou již z výroby otvory pro vložení betonářské oceli. 
Poklop

Poklop dodávaný s nádrží je vyrobený ze dvou částí. Prstenec, který se instaluje okolo šachty, aby nepřekážel nad terénem a přesně zapadající poklop, který je pochozí a dvěma šrouby uzamykatelný. Je vyroben z velice pevného kompozitního materiálu. Je speciálně vyvinut tak, že po usazení nepřenáší tlaky na hrdlo.

Standardní výbava nádrže 

Unikátní kompozitní bezpečnostní poklop
Výztuhy vnitřní, vnější
Integrovaná průchodka pro vstup vody
Integrovaná průchodka pro bezpečnostní přepad

Další výbavu k podzemním nádržím si můžete dokoupit na našem E-shopu v kategorii příslušenství k podzemním nádržím.
Návod v českém jazyce je k dispozici v souborech ke stažení. 

Kategorie: Dům a zahrada > Trávníky a zahrady > Zahradničení > Sudy na dešťovou vodu

 

Název:
Nízkoprofilová nádrž k obetonování ČESKÝ STANDARD 8
SKU:
KLCSNNOB8-27

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na webu ZahradníDřevěnéAltány.cz najdete zahradní přístřešky a dřevěné altány od prověřených výrobců. Přesvěčte se sami a pořiďte si levné a kvalitní altány, které na vaší zahradě nesmí chybět. Vybírejte z šoriké škály dřevěných zahradních altánů, přístřešků, krytých posezení a doplňků na zahradu. Online nákupem získáte výhody od ušetřeného času, přes garanci vrácení zboží, po dopravu až na vaši zahradu. Na ZahradníDřevěnéAltány.cz pro vás aktualizujeme ty nejprodávanější zahradní doplňky a příslušenství.
Vybírejte z nabídky
3644
produktů
123
ověřených dodavatelů
4
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
ZahradníDřevěnéAltány.cz