Nádrž na dešťovou vodu KOLOMÄKI Profi

Nádrž na dešťovou vodu KOLOMÄKI Profi, černá, 11 m3

Nádrž na dešťovou vodu KOLOMÄKI Profi, černá, 11 m3 od výrobce s dlouholetou historií Kolomäki lze u nás nakoupit za příznivou cenu. Vybírejte z široké nabídky kvalitních produktů za bezva ceny. Nádrž na dešťovou vodu KOLOMÄKI Profi, černá, 11 m3 - nyní můžete mít za 74900 Kč

74900 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Nádrž na dešťovou vodu je vyrobená z TEPP s mimořádným zaměřením na pevnost a odolnost. Nádrž tvoří válcovitý profil naležato vyztužený, pomocí ocelové konstrukce. Boky nádrže, o síle 15 mm s dvojitým křížovým vyztužením, odolají bezpečně vnějším tlakům.
Vzhledem k síle stěn 0,8 mm a vnitřnímu i vnějšímu vyztužení je nádrž samonosná a nepotřebuje obetonování. Každá vyrobená nádrž je napouštěna 48 hodin a je tedy zaručena maximální kontrola netěsnosti a nepropustnosti. Nádrže PROFI lze použít jako nádrže na dešťovou vodu, jako jímku (žumpu) nebo také jako nádrž na pitnou vodu (studny).
Základní vybavení
Součástí dodávky je vždy uzamykatelný límcový poklop z kompozitního plastu, druhý vnitřní poklop pro zajištění maximální bezpečnosti, hliníkový žebřík zajišťující jednoduchou a snadnou možnost čištění nádrže, límec v hrdle nádrže pro snadné upevnění technologií (čerpadla, plováky, hadicové sety atd..) a čtyři předpřipravené otvory pro připojení svodů.
Robustnost
Robustní stavbu má i díky bočním zdím, které mají tloušťku 15 mm, což je u typu těchto nádrží na trhu jedinečné. Navíc jsou vyztuženy osmi žebry-taky z 15 mm plastu. Zevnitř je zpevněná dvěma horizontálními a třemi vertikálními vzpěrami. Tato nádrž se jen tak nezbortí.
Promyšlenost
Už samotný název napovídá tomu, že vestavěné příslušenství k nádrži je důkladně promyšleno. Kromě pochozího poklopu, který je zapuštěný do země, aby nepřekážel, v hrdle nádrže je ještě otočný poklop. Obsahuje důmyslné otvory na kabely a hadice, ale zároveň přikrývá hrdlo nádrže, aby do ní nic nechtěně nevpadlo. K nádrži je přivařený žebřík, díky kterému můžete kdykoli kontrolovat nádrž zevnitř. Uvnitř nádrže jsou všechny úchyty, které potřebujete při používání systému sběru dešťové vody.
Montáž

Instalace Profi nádrží je velmi jednoduchá a dá se zvládnout za jeden den. Nádrž není potřeba zasypat betonem, a ani připravit betonový základ. Jednoduše se uloží do zhutněného výkopu a obsype kačírkem.

Kategorie: Dům a zahrada > Trávníky a zahrady > Zahradničení > Sudy na dešťovou vodu

 

Název:
Nádrž na dešťovou vodu KOLOMÄKI Profi, černá, 11 m3
Výrobce:
SKU:
KL10103-35

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na webu ZahradníDřevěnéAltány.cz najdete zahradní přístřešky a dřevěné altány od prověřených výrobců. Přesvěčte se sami a pořiďte si levné a kvalitní altány, které na vaší zahradě nesmí chybět. Vybírejte z šoriké škály dřevěných zahradních altánů, přístřešků, krytých posezení a doplňků na zahradu. Online nákupem získáte výhody od ušetřeného času, přes garanci vrácení zboží, po dopravu až na vaši zahradu. Na ZahradníDřevěnéAltány.cz pro vás aktualizujeme ty nejprodávanější zahradní doplňky a příslušenství.
Vybírejte z nabídky
3349
produktů
117
ověřených dodavatelů
4
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
ZahradníDřevěnéAltány.cz