Nádrž na dešťovou vodu KOLOMÄKI Planus 8

Nádrž na dešťovou vodu KOLOMÄKI Planus 8, černá

Nádrž na dešťovou vodu KOLOMÄKI Planus 8, černá zboží dodává Kolomäki je k dispizici za skvělou cenu. Nakupujte kvalitní zboží nyní v akci za super ceny. Nádrž na dešťovou vodu KOLOMÄKI Planus 8, černá výhodně za cenu 51900 Kč

51900 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Nádrž PLANUS je vhodná nejen všude tam, kde není možné provádět hlubší výkopy, ale i pro standardní instalaci. Jedná se o nádrž vyrobenou z TEPP s mimořádným zaměřením na pevnost a odolnost. Nádrže Planus jsou nízkovýkopové s důrazem na minimální náklady a snadnou instalaci pro výkopové práce. Nádrž je vyrobena z TEPP, o síle 0,8 cm s maximálním vyztužením. Horní deska a boční výztuže jsou silné 15 mm. Další výhodou je nastavitelné hrdlo. Nádrž je samonosná a nepotřebuje obetonování. Každá vyrobená nádrž je napouštěna 48 hodin, je tedy zaručena maximální kontrola netěsnosti a nepropustnosti. 
Materiál a odolnost
Je vyrobena z technického kopolymer polypropylenu. Je velmi odolný, je to jeden z nejtvrdších plastů na trhu. Navíc je zpevněná vertikálním HT potrubím o síle 3,4 mm a o průměru 110 mm.
Vybavenost
Vestavěné příslušenství k nádrži je důkladně promyšleno. Obsahuje standardizovaný pochozí poklop, který je zapuštěný do země. Nepřekáží a jeho váha se nepřenáší na nádrž, ale na okolní hlínu. Hrdlo nádrže je nastavitelné a obsahuje otočný poklop s důmyslnými otvory na kabely a hadice. Zabraňuje, aby něco nechtěně spadlo do nádrže.

Kategorie: Dům a zahrada > Trávníky a zahrady > Zahradničení > Sudy na dešťovou vodu

 

Název:
Nádrž na dešťovou vodu KOLOMÄKI Planus 8, černá
Výrobce:
SKU:
KL079008-35

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na webu ZahradníDřevěnéAltány.cz najdete zahradní přístřešky a dřevěné altány od prověřených výrobců. Přesvěčte se sami a pořiďte si levné a kvalitní altány, které na vaší zahradě nesmí chybět. Vybírejte z šoriké škály dřevěných zahradních altánů, přístřešků, krytých posezení a doplňků na zahradu. Online nákupem získáte výhody od ušetřeného času, přes garanci vrácení zboží, po dopravu až na vaši zahradu. Na ZahradníDřevěnéAltány.cz pro vás aktualizujeme ty nejprodávanější zahradní doplňky a příslušenství.
Vybírejte z nabídky
3314
produktů
116
ověřených dodavatelů
4
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
ZahradníDřevěnéAltány.cz