Nádrž na dešťovou vodu KOLOMÄKI EKO Planus 8

Nádrž na dešťovou vodu KOLOMÄKI EKO Planus 8, černá

Nádrž na dešťovou vodu KOLOMÄKI EKO Planus 8, černá zboží dodává Kolomäki je k dostání online za výhodnout cenu. Získejte zboží online a vyhněte se zbytečným frontám v obchodech. Nádrž na dešťovou vodu KOLOMÄKI EKO Planus 8, černá , zboží pořídíte ted u nás za 36300 Kč

36300 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Nádrž EKO PLANUS je vhodná nejen všude tam, kde není možné provádět hlubší výkopy, ale i pro standardní instalaci. Jedná se o nádrže vyrobené z TEPP, s mimořádným důrazem na pevnost a odolnost. Nádrž EKO PLANUS je nízkovýkopová s důrazem na minimální náklady a snadnou instalaci pro výkopové práce. Nádrž je vyrobena z TEPP, o síle 0,5 cm, s maximálním vyztužením. Další výhodou je nastavitelné hrdlo. Nádrž je samonosná, ale nad nádrž je potřeba udělat betonovou stěrku. Každá vyrobená nádrž je napouštěna 48 hodin, a je tedy zaručena maximální kontrola netěsnosti a nepropustnosti. 
Základní vybavení
Každá nádrž je dodávána společné s  uzamykatelným límcovým poklopem z kompozitního plastu, druhým vnitřním poklopem pro zajištění maximální bezpečnosti, límec v hrdle nádrže pro snadné upevnění technologií (čerpadla, plováky, hadicové sety atd..). Dále je předpřipravený vstup a výstup pro připojení svodů.
Vybavenost
Vestavěné příslušenství k nádrži je důkladně promyšleno. Obsahuje standardizovaný pochozí poklop, který je zapuštěný do země. Nepřekáží a jeho váha se nepřenáší na nádrž, ale na okolní hlínu. Hrdlo nádrže je nastavitelné a obsahuje otočný poklop s důmyslnými otvory na kabely a hadice. Zabraňuje, aby něco nechtěně spadlo do nádrže.

Kategorie: Dům a zahrada > Trávníky a zahrady > Zahradničení > Sudy na dešťovou vodu

 

Název:
Nádrž na dešťovou vodu KOLOMÄKI EKO Planus 8, černá
Výrobce:
SKU:
KLEP8-20

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na webu ZahradníDřevěnéAltány.cz najdete zahradní přístřešky a dřevěné altány od prověřených výrobců. Přesvěčte se sami a pořiďte si levné a kvalitní altány, které na vaší zahradě nesmí chybět. Vybírejte z šoriké škály dřevěných zahradních altánů, přístřešků, krytých posezení a doplňků na zahradu. Online nákupem získáte výhody od ušetřeného času, přes garanci vrácení zboží, po dopravu až na vaši zahradu. Na ZahradníDřevěnéAltány.cz pro vás aktualizujeme ty nejprodávanější zahradní doplňky a příslušenství.
Vybírejte z nabídky
3284
produktů
116
ověřených dodavatelů
4
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
ZahradníDřevěnéAltány.cz