Nádrž na dešťovou vodu KOLOMÄKI EKO Planus 10

Nádrž na dešťovou vodu KOLOMÄKI EKO Planus 10, černá

Nádrž na dešťovou vodu KOLOMÄKI EKO Planus 10, černá od známé společnosti Kolomäki je k dostání teď u nás za bezkonkurenční cenu. Kvalita tohoto produktu má dva rozměry, a sice úroveň a konzistentnost. Nádrž na dešťovou vodu KOLOMÄKI EKO Planus 10, černá ve výhodné ceně 42300 Kč

42300 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Nádrž EKO PLANUS je vhodná nejen všude tam, kde není možné provádět hlubší výkopy, ale i pro standardní instalaci. Jedná se o nádrže vyrobené z TEPP, s mimořádným důrazem na pevnost a odolnost. Nádrž EKO PLANUS je nízkovýkopová s důrazem na minimální náklady a snadnou instalaci pro výkopové práce. Nádrž je vyrobena z TEPP, o síle 0,5 cm, s maximálním vyztužením. Další výhodou je nastavitelné hrdlo. Nádrž je samonosná, ale nad nádrž je potřeba udělat betonovou stěrku. Každá vyrobená nádrž je napouštěna 48 hodin, a je tedy zaručena maximální kontrola netěsnosti a nepropustnosti. 
Základní vybavení
Každá nádrž je dodávána společné s  uzamykatelným límcovým poklopem z kompozitního plastu, druhým vnitřním poklopem pro zajištění maximální bezpečnosti, límec v hrdle nádrže pro snadné upevnění technologií (čerpadla, plováky, hadicové sety atd..). Dále je předpřipravený vstup a výstup pro připojení svodů.
Vybavenost
Vestavěné příslušenství k nádrži je důkladně promyšleno. Obsahuje standardizovaný pochozí poklop, který je zapuštěný do země. Nepřekáží a jeho váha se nepřenáší na nádrž, ale na okolní hlínu. Hrdlo nádrže je nastavitelné a obsahuje otočný poklop s důmyslnými otvory na kabely a hadice. Zabraňuje, aby něco nechtěně spadlo do nádrže.

Kategorie: Dům a zahrada > Trávníky a zahrady > Zahradničení > Sudy na dešťovou vodu

 

Název:
Nádrž na dešťovou vodu KOLOMÄKI EKO Planus 10, černá
Výrobce:
SKU:
KLEP10-20

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na webu ZahradníDřevěnéAltány.cz najdete zahradní přístřešky a dřevěné altány od prověřených výrobců. Přesvěčte se sami a pořiďte si levné a kvalitní altány, které na vaší zahradě nesmí chybět. Vybírejte z šoriké škály dřevěných zahradních altánů, přístřešků, krytých posezení a doplňků na zahradu. Online nákupem získáte výhody od ušetřeného času, přes garanci vrácení zboží, po dopravu až na vaši zahradu. Na ZahradníDřevěnéAltány.cz pro vás aktualizujeme ty nejprodávanější zahradní doplňky a příslušenství.
Vybírejte z nabídky
3284
produktů
116
ověřených dodavatelů
4
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
ZahradníDřevěnéAltány.cz