Lanit Plast Pergola na růže LANITPLAST S7012

Lanit Plast Pergola na růže LANITPLAST S7012

Lanit Plast Pergola na růže LANITPLAST S7012 značky s tradicí a dobrou pověstí Lanit Plast je právě nyní ve slevě. Nenechte si tuto akci ujít. Nakupujte chytře, výhodně a bezpečně online. Lanit Plast Pergola na růže LANITPLAST S7012 levně za 4230 Kč

4230 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Zkrášlete si zahradu kvalitní dřevěnou pergolou na růže nebo jiné popínavé rostliny. Pergola nabízí pro rostliny kvalitní základu a jakmile prorostou rostliny obloukem bude tato pergola patřit k designovým prvkům vaší zahrady. Je vyrobena ze zeleně impregnovaného borového dřeva o síle 4,5 cm.
Základní vlastnosti

provedení přírodní dřevo
dřevo je proti plísním ošetřené tlakovou impregnací - nazelenalá barva
síla profilů 4,5 cm
extrémně rychlá a jednoduchá montáž
vnější rozměry š 120 x h 52 x v 213 cm
hmotnost 18 kg

 Povrchová úprava dřeva
Při výrobě bylo použito tlakově impregnované dřevo. Jedná se o velmi účinnou a ekologicky šetrnou metodu pro ochranu dřeva. Zředěné impregnační soli se vysokým tlakem v průmyslové přetlakové komoře vtlačují do vnitřní struktury dřeva, takže ošetřené dřevo má na konci tohoto procesu vysokou vlhkost a velmi pomalu vysychá. Proto má tlakově impregnované dřevo specifické vlastnosti, především typickou nazelenalou, namodralou nebo našedlou barvu. Na povrchu dřeva mohou být často malé šedivé / zelenkavé / bílé skvrny. Často se to nejprve klasifikuje jako plíseň. Většinou se jedná o neškodné krystaly soli, které se na povrchu kombinují s pryskyřičnými složkami ze dřeva. Tyto body časem zmizí a stanou se nepoznatelnými. Krystaly soli na povrchu jsou považovány za kvalitativní znak pečlivé tlakové impregnace. Větší černé tečky už mohou být opravdu plísní, která může lehce vzniknout při skladování impregnovaného dřeva v uzavřených prostorách nebo při nedostatečné ventilaci. K jejich odstranění často stačí vykartáčování. Silně postižené oblasti vydrhněte domácím čisticím prostředkem obsahujícím chlór. Plísňové tečky jsou pouze na povrchu dřeva a jsou naprosto přirozenou vlastností tlakově impregnovaného dřeva.
Před montáží musí být všechny stavební díly ošetřeny hluboko působícím základním nátěrem (preventivní ochrana proti zamodrání a plísni) a to z vnější i vnitřní strany dílců. Pro konečný nátěr použijte i ve vnitřním prostoru povětrnostně odolnou lazuru s dobrými fyzikálními vlastnostmi, která ochrání dřevo proti vlhkosti a slunečnímu záření. Lazura by měla být zároveň voděodpudivá, světlostálá a vlhkosti odolná. Dbejte na to, aby lazura měla dostatek barevného pigmentu, protože jinak by mohlo dojít k zešednutí dřeva. Nepoužívejte žádný lak! Nechte si podrobně poradit od odborného prodejce barev, co se týká ochrany přírodního jehličnatého dřeva a dodržujte pracovní postup výrobce nátěrové hmoty. Další nátěr provádějte po dokonalém zaschnutí a vyvětrání. Důkladnou ochranou dřeva ovlivníte zásadně životnost Vašeho výrobku.
Základní vlastnosti:

provedení přírodní dřevo
dřevo je proti plísním ošetřené tlakovou impregnací - nazelenalá barva
síla profilů 4,5 cm
extrémně rychlá a jednoduchá montáž
vnější rozměry š 120 x h 52 x v 213 cm
hmotnost 18 kg

Kategorie: Dům a zahrada > Trávníky a zahrady > Bydlení na zahradě > Zahradní architektura > Zahradní oblouky, paravany, sedačky a pergoly

 

Název:
Lanit Plast Pergola na růže LANITPLAST S7012
Výrobce:
SKU:
LG2405

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na webu ZahradníDřevěnéAltány.cz najdete zahradní přístřešky a dřevěné altány od prověřených výrobců. Přesvěčte se sami a pořiďte si levné a kvalitní altány, které na vaší zahradě nesmí chybět. Vybírejte z šoriké škály dřevěných zahradních altánů, přístřešků, krytých posezení a doplňků na zahradu. Online nákupem získáte výhody od ušetřeného času, přes garanci vrácení zboží, po dopravu až na vaši zahradu. Na ZahradníDřevěnéAltány.cz pro vás aktualizujeme ty nejprodávanější zahradní doplňky a příslušenství.
Vybírejte z nabídky
3390
produktů
117
ověřených dodavatelů
4
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
ZahradníDřevěnéAltány.cz