Kovový přístřešek / carport TRIGANO JARDIN MISTRAL

Kovový přístřešek / carport TRIGANO JARDIN MISTRAL

Kovový přístřešek / carport TRIGANO JARDIN MISTRAL od předního výrobce Trigano Jardin je pro vás pro vás právě dnes v akci. Vybírejte z široké nabídky produtků za příznivé ceny. Kovový přístřešek / carport TRIGANO JARDIN MISTRAL ve výhodné ceně 51140 Kč

51140 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Elegantní, všestranně využitelný, celohliníkový přístřešek TRIGANO JARDIN MISTRAL 2,97 x 4,94 m v antracitové barvě bude skvělým doplňkem vaší zahrady. Lze ho využít nejen jako přístřešek pro auto (carport), na uskladnění zahradního traktůrku, nebo zahradní mechanizace. Ale také jako zastínění terasy či verandy, kdy vám poskytne úkryt před sluncem a ochranu před deštěm. Moderně řešený carport je vybaven integrovaným okapem s výstupem vody na levé straně. 
Konstrukce 
Modulární konstrukce přístřešku je vyrobena z hliníkových profilů 50 x 70 mm o síle 1,4 - 2,0 mm, opatřených antikorozním nástřikem práškovým lakováním v antracitové barvě (RAL 7016). Díky tomu je přístřešek vysoce odolný vůči rezavění, plísním a mechům a je v podstatě bezúdržbový.
Zastřešení
Zastřešení je řešeno průsvitným komůrkovým polykarbonátem tloušťky 6 mm v bronzové barvě. Polykarbonát je opatřen jednostrannou UV ochranou. To vše zaručuje vysokou odolnost proti nepříznivému počasí. Propustnost světla je u bronzového polykarbonátu 49%. Odolnost na zatížení sněhem je 10 cm, proto nejsou vhodné do oblastí s vyšší sněhovou zátěží. Odolnost na vítr do 90 km/hod.
Specifikace
Přístřešek / carport TRIGANO JARDIN MISTRAL o rozměrech 2,97 x 4,94 m, průjezdná výška 210 cm, je tvořen 4 podpěrnými sloupy a 7 střešními panely. Zabírá plochu 14,67 m2. Sklon pultové střechy činí 5o k levé straně (pohled z čela).  

Montáž
Veškeré stavební prvky přístřešku jsou již z výroby připraveny a není tak třeba žádných dodatečných úprav. Přístřešek je připraven na instalaci k betonovým patkám, které vám zajistí stabilní a stálý podklad pro uložení celé stavby. Polykarbonátové panely se montují systémem zasunutí desek do drážek bez šroubovaných spojů. 
Montáž přístřešku díky jednoduché instalaci zvládne šikovný kutil s pomocníkem díky přiloženému návodu postavit svépomocí. Montážní návod naleznete také společně s další dokumentací v souvisejících souborech.
Necítíte se na montáž přístřešku? Neváhejte nás kontaktovat s poptávkou, naše montážní týmy jsou vám k službám. 
Obsah balení
Přístřešek dodáváme v balení o rozměrech 300 x 75 x 17 cm a hmotnosti cca 105 kg, které obsahuje kompletní sady spojovacího a instalačního materiálu.
 

Kategorie: Dům a zahrada > Trávníky a zahrady > Bydlení na zahradě > Zahradní architektura > Boudy, garáže a přístřešky pro auta

 

Název:
Kovový přístřešek / carport TRIGANO JARDIN MISTRAL
SKU:
LG2460

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na webu ZahradníDřevěnéAltány.cz najdete zahradní přístřešky a dřevěné altány od prověřených výrobců. Přesvěčte se sami a pořiďte si levné a kvalitní altány, které na vaší zahradě nesmí chybět. Vybírejte z šoriké škály dřevěných zahradních altánů, přístřešků, krytých posezení a doplňků na zahradu. Online nákupem získáte výhody od ušetřeného času, přes garanci vrácení zboží, po dopravu až na vaši zahradu. Na ZahradníDřevěnéAltány.cz pro vás aktualizujeme ty nejprodávanější zahradní doplňky a příslušenství.
Vybírejte z nabídky
3627
produktů
123
ověřených dodavatelů
4
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
ZahradníDřevěnéAltány.cz