Kovový přístřešek / carport TRIGANO JARDIN MISTRAL DOUBLE

Kovový přístřešek / carport TRIGANO JARDIN MISTRAL DOUBLE

Kovový přístřešek / carport TRIGANO JARDIN MISTRAL DOUBLE od dodavatele s dlouholetou historií Trigano Jardin , zboží máme nyní v omezeném množství, s nákupem určitě neváhejte. Pořidťe si tento kvalitní produkt na našem e-shopu. Kovový přístřešek / carport TRIGANO JARDIN MISTRAL DOUBLE právě nyní za skvělou cenu 99500 Kč

99500 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Elegantní, všestranně využitelný, celohliníkový přístřešek TRIGANO JARDIN MISTRAL DOUBLE 6,06 x 5,09 m v antracitové barvě bude skvělým doplňkem vaší zahrady. Lze ho využít nejen jako přístřešek pro 2 auta (carport), na uskladnění zahradního traktůrku, nebo zahradní mechanizace. Ale také jako zastínění terasy či verandy, kdy vám poskytne úkryt před sluncem a ochranu před deštěm. Moderně řešený carport je vybaven integrovaným okapem s výstupem vody ve všech rozích. 
Konstrukce 
Modulární konstrukce přístřešku je vyrobena z hliníkových profilů 50 x 70 mm o síle 1,4 - 2,0 mm, opatřených antikorozním nástřikem práškovým lakováním v antracitové barvě (RAL 7016). Díky tomu je přístřešek vysoce odolný vůči rezavění, plísním a mechům a je v podstatě bezúdržbový.
Zastřešení
Zastřešení je řešeno průsvitným komůrkovým polykarbonátem tloušťky 6 mm v bronzové barvě. Polykarbonát je opatřen jednostrannou UV ochranou. To vše zaručuje vysokou odolnost proti nepříznivému počasí. Propustnost světla je u bronzového polykarbonátu 49%. Odolnost na zatížení sněhem je 10 cm, proto nejsou vhodné do oblastí s vyšší sněhovou zátěží. Odolnost na vítr do 90 km/hod.
Specifikace
Přístřešek / carport TRIGANO JARDIN MISTRAL DOUBLE o rozměrech 6,06 x 5,09 m, průjezdná výška 210 cm, je tvořen 6 podpěrnými sloupy a 14 střešními panely. Zabírá plochu 30,85 m2. Sklon pultové střechy činí 5o k levé straně (pohled z čela).  

Montáž
Veškeré stavební prvky přístřešku jsou již z výroby připraveny a není tak třeba žádných dodatečných úprav. Přístřešek je připraven na instalaci k betonovým patkám, které vám zajistí stabilní a stálý podklad pro uložení celé stavby. Polykarbonátové panely se montují systémem zasunutí desek do drážek bez šroubovaných spojů. 
Montáž přístřešku díky jednoduché instalaci zvládne šikovný kutil s pomocníkem díky přiloženému návodu postavit svépomocí. Montážní návod naleznete také společně s další dokumentací v souvisejících souborech.
Necítíte se na montáž přístřešku? Neváhejte nás kontaktovat s poptávkou, naše montážní týmy jsou vám k službám. 
Obsah balení
Přístřešek dodáváme v balení o rozměrech 300 x 75 x 58 cm a hmotnosti cca 239 kg, které obsahuje kompletní sady spojovacího a instalačního materiálu.
 

Kategorie: Dům a zahrada > Trávníky a zahrady > Bydlení na zahradě > Zahradní architektura > Boudy, garáže a přístřešky pro auta

 

Název:
Kovový přístřešek / carport TRIGANO JARDIN MISTRAL DOUBLE
SKU:
LG2462

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na webu ZahradníDřevěnéAltány.cz najdete zahradní přístřešky a dřevěné altány od prověřených výrobců. Přesvěčte se sami a pořiďte si levné a kvalitní altány, které na vaší zahradě nesmí chybět. Vybírejte z šoriké škály dřevěných zahradních altánů, přístřešků, krytých posezení a doplňků na zahradu. Online nákupem získáte výhody od ušetřeného času, přes garanci vrácení zboží, po dopravu až na vaši zahradu. Na ZahradníDřevěnéAltány.cz pro vás aktualizujeme ty nejprodávanější zahradní doplňky a příslušenství.
Vybírejte z nabídky
3464
produktů
120
ověřených dodavatelů
4
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
ZahradníDřevěnéAltány.cz