Kovářská žáruvzdorná barva pro přenosná ohniště 0

Kovářská žáruvzdorná barva pro přenosná ohniště 0,75l - Alkyton

Kovářská žáruvzdorná barva pro přenosná ohniště 0,75l - Alkyton od předního výrobce Alkyton je nyní k dostání výhodně za super cenu. Nakupte si na našem e-shopu za skvělé ceny. Kovářská žáruvzdorná barva pro přenosná ohniště 0,75l - Alkyton právě nyní za 729 Kč

729 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Alkyton kovářská žáruvzdorná barva vytváří na povrchu typický hrubší černošedý, teplu a povětrnosti odolný povrch. Barva je určená především pro nátěry na novou čistou, nebo starou dokonale očištěnou ocel, nebo na staré nepoškozené žáruvzdorné nátěry. Vynikne především na krbech, kamnech, kouřovodech, grilech a všude tam, kde je požadován tento vzhled a vysoká tepelná odolnost. Barva odolává do 750 °C.
Příprava podkladu:
Odstraňte z povrchu veškeré nečistoty jako oleje a tukovou špínu, volnou rez, předchozí poškozené nátěry. Povrch odmastěte a nechte dokonale vyschnout. Neaplikujte na horké předměty, nebo základy, které nejsou určené pro tepelné namáhaní. Povrch musí byt během celé aplikace a schnutí čistý a suchý.
Použití:
Barvu před použitím důkladně promíchejte, v promíchávání pokračujte i v průběhu aplikace. Pokud možno neřeďte (ředění může být nezbytné pokud aplikaci provádíte při nízkých, nebo naopak vysokých teplotách). Vysoké naředění snižuje podíl sušiny v nátěru a tím i tloušťku nátěrového filmu. Ředění může ovlivnit doby zasychání. Neaplikujte na horké nebo teplé podklady! Při prvním použití natřené plochy postupně a pomalu zahřívejte na teplotu 150°C (volnějším zatopením v kamnech, volnoběžným chodem motoru, zahřátím v peci apod.), tím dojde k vypálení barvy.
Ředění:
ředidlo S6005
Vydatnost:
10-12 m2/l - při tloušťce vrstvy 33 až 40 mikrometrů

Kategorie: Dům a zahrada > Kuchyně a jídelny > Kuchyňské spotřebiče > Zahradní grily

 

Název:
Kovářská žáruvzdorná barva pro přenosná ohniště 0,75l - Alkyton
Výrobce:
SKU:
8715743017964

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na webu ZahradníDřevěnéAltány.cz najdete zahradní přístřešky a dřevěné altány od prověřených výrobců. Přesvěčte se sami a pořiďte si levné a kvalitní altány, které na vaší zahradě nesmí chybět. Vybírejte z šoriké škály dřevěných zahradních altánů, přístřešků, krytých posezení a doplňků na zahradu. Online nákupem získáte výhody od ušetřeného času, přes garanci vrácení zboží, po dopravu až na vaši zahradu. Na ZahradníDřevěnéAltány.cz pro vás aktualizujeme ty nejprodávanější zahradní doplňky a příslušenství.
Vybírejte z nabídky
3513
produktů
121
ověřených dodavatelů
4
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
ZahradníDřevěnéAltány.cz