Intex Bazén FLORIDA Premium 2

Intex Bazén FLORIDA Premium 2,00 x 4,00 x 1,22 m + KF 2,0, včetně příslušenství

Intex Bazén FLORIDA Premium 2,00 x 4,00 x 1,22 m + KF 2,0, včetně příslušenství od kvalitní značky Intex . Zboží máme momentálně za příznivou cenu. Pořidťe si kvalitní zboží u nás online za bezkonkurenční ceny. Intex Bazén FLORIDA Premium 2,00 x 4,00 x 1,22 m + KF 2,0, včetně příslušenství k sehnání zrovna v akci za 17990 Kč

17990 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Bazén Florida Premium patří mezi nejkvalitnější nadzemní bazény v České republice. Koupání ve vlastním velkém bazénu si může dopřát opravdu každý. Předností bazénu Florida Premium je stabilní konstrukce, velký prostor na koupání i snadné zprovoznění. Stačí jen připravit místo na bazén, rozvinout bazénovou podložku, bazén rozbalit, sestavit podpěrnou konstrukci, na kterou se navlékne bazénová folie. Od vybalení bazénu můžete do 120 minut napouštět vodu. Bazén je nutné po skončení bazénové sezony vyčistit, vypustit a uklidit na suché, nemrznoucí místo. Správnou údržbou prodloužíte životnost bazénu. Doporučujeme bazén po koupání zakrývat krycí plachtou.

Rozměry včetně vzpěr: 4,65 x 2,59 m

Pro příjemnou relaxaci doporučujeme zakoupit sklápěcí bazénové sedátko.

Bazénová folie:
Laminovaná folie bazénu Florida Premium je trojvrstvá, vyztužená polyesterovou tkaninou. Síla podlahy je 0,58 mm a stěny 0,58 mm. Kvalitní zpracování zajistí dlouhodobé bezproblémové užívání bazénu.

Výhody bazénů Florida

Jednoduchá montáž
Bazén Florida lze postavit bez stavebních úprav pozemku. Stačí pouze postavit nosnou konstrukci a napnout na ni bazénovou fólii. Do hodiny od vybalení bazénu se může napouštět voda.

Stabilita a velikost
Bazénovou plachtu vypíná pevná kovová konstrukce, která umožňuje, aby byly bazény vyráběny i ve velkých rozměrech. Široká vodní plocha tak poskytuje dostatečný prostor ke koupání.

Sezónnost
Bazén stojí na zahradě pouze v období koupací sezóny. Jakmile přijde zima, uvolní prostor na zahradě jiným aktivitám. Díky tomu může být každé léto snadno postaven jinde.

Připojení kartušové filtrace:
K bazénu je dodávána kartušová filtrace o výkonu 2 m3/hod. Pro napojení filtrace jsou připraveny průchody stěnou bazénu o průměru 32 mm (5/4").
Součásti balení bazénu Florida Premium:
bazén Florida Premium
návod
instalační materiál
průchodky stěnou bazénu
kartušová filtrace
filtrační vložka
schůdky
Tolerance rozměrů bazénu:
Uvedené rozměry bazénu jsou pouze orientační a ovlivnit je může rovnost podkladu či objem napuštěné vody. Povolená výrobní odchylka je 5 %.
Zapuštění bazénu Florida:
Bazén Florida není určen k celkovému ani částečnému zapuštění do země. Jedná se o nadzemní bazén.

Uskladnění bazénu Florida:
Bazén Florida není určen k celoročnímu provozu a proto by měl být na konci koupací sezóny zazimován. Bazén je potřeba vypustit, umýt od nečistot, osušit a uložit na suché místo, kde nemrzne. Je vhodné ho v průběhu zimy občas přeskládat, aby ve folii nevznikaly přehyby. Prodloužíte tak jeho životnost.

Barva šedá
Rozměry bazénu 2 x 4 m
Rozměry bazénu vč. vzpěr 4,65 x 2,59 m
Výška bazénu 1,22 m
Hloubka vody
1 m
Celkový objem vody v bazénu 8 m3
Konstrukce kovová konstrukce
Bazén s kartušovou filtrací
Výkon filtrace 2,2 m3/hod
Poznámka k filtraci
kartušová + filtrační vložka
Tvar bazénu obdélník

Kategorie: Dům a zahrada > Bazény a lázně > Bazény

 

Název:
Intex Bazén FLORIDA Premium 2,00 x 4,00 x 1,22 m + KF 2,0, včetně příslušenství
Výrobce:
SKU:
8590517986505

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na webu ZahradníDřevěnéAltány.cz najdete zahradní přístřešky a dřevěné altány od prověřených výrobců. Přesvěčte se sami a pořiďte si levné a kvalitní altány, které na vaší zahradě nesmí chybět. Vybírejte z šoriké škály dřevěných zahradních altánů, přístřešků, krytých posezení a doplňků na zahradu. Online nákupem získáte výhody od ušetřeného času, přes garanci vrácení zboží, po dopravu až na vaši zahradu. Na ZahradníDřevěnéAltány.cz pro vás aktualizujeme ty nejprodávanější zahradní doplňky a příslušenství.
Vybírejte z nabídky
3385
produktů
117
ověřených dodavatelů
4
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
ZahradníDřevěnéAltány.cz