Gutta Chemická kotva (sada)

Gutta Chemická kotva (sada)

Gutta Chemická kotva (sada) od našeho výrobce Gutta - produkt u nás seženete právě teď za super cenu. Udělejte si radost nákupem u nás online. Gutta Chemická kotva (sada) právě nyní za bezkonkurenční cenu 744 Kč

744 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Chemická kotva je určená k rychlému a bezpečnému upevňování závitových a výztužných tyčí, čepů a profilů do betonu a dutého zdiva  Zvláště vhodná je chemická kotva pro upevnění do betonu, tvárnic, dutých cihel, kamene, sádrokartonu, pórobetonu, cihel.
Používá se ke kotvení patek zábradlí, madel, osvětlení, regálů, přístřešků a stříšek, závěsných WC, umyvadel, okenic, radiátorů, garážových vrat, kovových žebříků, kotvení lešení, dekorací a všude tam, kde není žádoucí pnutí v podkladovém materiálu, a kde je zapotřebí minimální vzdálenost kotev od okrajů nebo od sebe. Určeno pro nezateplené fasády. Pokud máte fasádu zateplenou je třeba dokoupit delší závitovou tyč.

Kotvení v plných i dutých materiálech
Snadná a bezpečná aplikace
Extra rychlé vytvrzení
Odolá extrémnímu a dlouhotrvajícímu zatížení
Na suché i vlhké podklady - voděodolná
Pro interiér i exteriér

Sada obsahuje: 
Chemická kotva vinylester 300 ml, 
4 x závitová tyč M8 130 mm, 
4 x plastové sítko, 
2 x mixér
 
Montáž
Vyvrtejte otvor dle předepsaných rozměrů pro použitou závitovou tyč. Vyvrtaný otvor vyčistěte kartáčkem a profoukněte pumpou. Odšroubujte uzávěr a našroubujte směšovač. Vložte kartuši do aplikační pistole. Rovnoměrně vytlačujte materiál z kartuše (prvních 10 cm materiálu nepoužívejte). Otvor vyplňujte ode dna až do 1/3 až 1/2. Do takto vyplněného otvoru zašroubujte závitovou tyč, svorník nebo prut.
 

Kategorie: Dům a zahrada > Připravenost na mimořádné události > Nábytkové kotvy

 

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na webu ZahradníDřevěnéAltány.cz najdete zahradní přístřešky a dřevěné altány od prověřených výrobců. Přesvěčte se sami a pořiďte si levné a kvalitní altány, které na vaší zahradě nesmí chybět. Vybírejte z šoriké škály dřevěných zahradních altánů, přístřešků, krytých posezení a doplňků na zahradu. Online nákupem získáte výhody od ušetřeného času, přes garanci vrácení zboží, po dopravu až na vaši zahradu. Na ZahradníDřevěnéAltány.cz pro vás aktualizujeme ty nejprodávanější zahradní doplňky a příslušenství.
Vybírejte z nabídky
3491
produktů
120
ověřených dodavatelů
4
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
ZahradníDřevěnéAltány.cz