Finská sauna KARIBU RODIN (75730)

Finská sauna KARIBU RODIN (75730)

Finská sauna KARIBU RODIN (75730) od výrobce se skvělou pověstí Karibu je momentálně ve výhodné akci. Vybrali jsme pro vás top kvalitu za bezva cenu. Finská sauna KARIBU RODIN (75730) za bezkonkureční cenu 82580 Kč

82580 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Interiérová finská sauna KARIBU RODIN (75730) pro tři osoby vám umožní užít si saunování v soukromí vašeho domova. Sauna má čtvercový tvar o rozměru 196 x 196 cm a vstup je zajištěn čelními prosklenými dveřmi. Sauny z panelů 68 mm jsou vhodné do chladnějších prostor jako jsou garáže a temperované místnosti interiérů domu nebo bytu.
Konstrukce
Stěny sauny jsou složeny z vnitřní a vnější vrstvy speciálně hlazených prken s perem a drážkou. Mezi prkny je 42 mm silná tepelná izolace v podobě minerální vlny. Sauna se vyznačuje mimořádnými tepelně-izolačními vlastnostmi. Celková síla stěny je 68 mm.
Celoskleněné dveře jsou z kouřového šedého bezpečnostního skla o síle 8 mm s antracitovou rukojetí. Dveře je možné namontovat jak z levé, tak z pravé strany. Průchozí rozměry dveří jsou 64 x 173 cm.
Povrchová úprava sauny
Sauna je vyrobena ze dřeva severského smrku v přírodním provedení. Dřevo není vůbec chemicky ošetřeno, není namořeno, ani nalakováno. Neobsahuje tedy žádné problematické látky, které by se v průběhu saunování mohly ze dřeva uvolňovat. 
Podlaha
Sauna nemá vlastní podlahu a je nutné ji umístit výhradně v místnosti s odpovídající podlahovou krytinou, ideálně dlažbou.
Výbava a příslušenství
Obsahem standardního balení je:

3 x lavice z osikového dřeva (2 x šířka 57 cm, 1 x šířka 47, max 250 kg),
1x podhlavník,
dřevěný ochranný rám na kamna.

Saunu dodáváme bez střešního věnce a bez LED osvětlení.

Před nákupem sauny
Před nákupem sauny je nutné zjistit, jaké máte možnosti pro připojení saunových kamen, to znamená, zda je v bytě na dostupném místě 400 V a zda máte jistič min 16 A. Na základě těchto informací vyberte saunová kamna. Před nákupem také doporučujeme souhlas majitele bytu.

Saunová kamna
Kamna 3,6 kW

K tomuto modelu sauny je možné dokoupit úsporná elektrická kamna 3,6 kW, která jsou opatřena klasickou šňůrou a je možné je ihned zapojit do zásuvky 230 V. Nevýhodou je o něco delší doba vyhřívání sauny. Výhodou je jednoduché zapojení bez nutnosti elektrikáře. Kamna 3,6 kW dodáváme s integrovaným ovladačem přímo na kamnech nebo s externím ovladačem (pro montáž zvenku sauny).

Kamna 9 kW

Mnohem výkonnější jsou 9 kW kamna. Vyžaduji však 400 V, jištění 16A, kabel 5 x 2,5 mm a zapojení doporučujeme odborníkem. Velkou výhodou je rychlé vyhřátí sauny. Nevýhodou je komplikovanější zapojení a o něco vyšší spotřeba proudu. Dodáváme s externím digitálním ovladačem (pro montáž zvenku sauny).

Všechny modely kamen mají vnitřní části z koroze odolných materiálů a jsou dodávány včetně 18 kg saunových kamenů.
Montáž
Celý postup montáže krok za krokem naleznete v montážním návodu. Ten je i součástí balení. Při stavbě doporučujeme přesně podle tohoto návodu postupovat. Všechny dokumenty k montáži a údržbě sauny si také můžete stáhnout v souvisejících souborech.
Balení
Saunu dodáváme jako stavebnici - balík 1 o rozměrech 204 x 125 x 85 cm o hmotnosti cca 354 kg. Balík 2 o rozměrech 194 x 84 x 27 cm a hmotnosti cca 44 kg. Pozor, balík s materiálem není vodotěsný. Folie chrání dřevo jen proti znečištění. Skladujte proto stavební sadu až do konečné montáže v suchu, chráněnou proti vlivům počasí (vlhkost, slunce atd.). 
Video

Kategorie: Dům a zahrada > Bazény a lázně > Sauny

 

Název:
Finská sauna KARIBU RODIN (75730)
Výrobce:
SKU:
LG1914

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na webu ZahradníDřevěnéAltány.cz najdete zahradní přístřešky a dřevěné altány od prověřených výrobců. Přesvěčte se sami a pořiďte si levné a kvalitní altány, které na vaší zahradě nesmí chybět. Vybírejte z šoriké škály dřevěných zahradních altánů, přístřešků, krytých posezení a doplňků na zahradu. Online nákupem získáte výhody od ušetřeného času, přes garanci vrácení zboží, po dopravu až na vaši zahradu. Na ZahradníDřevěnéAltány.cz pro vás aktualizujeme ty nejprodávanější zahradní doplňky a příslušenství.
Vybírejte z nabídky
3513
produktů
121
ověřených dodavatelů
4
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
ZahradníDřevěnéAltány.cz