Finská sauna KARIBU NORIN

Finská sauna KARIBU NORIN

Finská sauna KARIBU NORIN od známého předního výrobce Karibu je momentálně ve výhodné akci. Pořidťe si kvalitní zboží u nás online za skvělé ceny. Finská sauna KARIBU NORIN - nyní pořídíte od 62460 Kč

62460 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Menší finská sauna KARIBU NORIN pro dvě osoby vám umožní užít si saunování v soukromí vašeho domova. Sauna má čtvercový tvar o rozměru 151 x 151 cm a vstup je zajištěn rohovými dveřmi. Tento model sauny je určen do temperovaných interiérů domu nebo bytu.
Konstrukce
Stěny sauny jsou složeny z vnitřní a vnější vrstvy speciálně hlazených prken s perem a drážkou. Mezi prkny je 42 mm silná tepelná izolace v podobě minerální vlny. Sauna se vyznačuje mimořádnými tepelně-izolačními vlastnostmi. Celková síla stěny je 68 mm.
Celoskleněné dveře jsou z kouřového šedého bezpečnostního skla o síle 8 mm s antracitovou rukojetí. Dveře je možné namontovat jak z levé, tak z pravé strany. Průchozí rozměry dveří jsou 64 x 173 cm.
Povrchová úprava sauny
Sauna je vyrobena ze dřeva severského smrku v přírodním provedení. Dřevo není vůbec chemicky ošetřeno, není namořeno, ani nalakováno. Neobsahuje tedy žádné problematické látky, které by se v průběhu saunování mohly ze dřeva uvolňovat. 
Podlaha
Sauna nemá vlastní podlahu a je nutné ji umístit výhradně v místnosti s odpovídající podlahovou krytinou, ideálně dlažbou.
Výbava a příslušenství
Obsahem standardního balení je:

2 x lavice z osikového dřeva (2 x šířka 57 cm, max 250 kg),
1x podhlavník,
dřevěný ochranný rám na kamna.

Saunu dodáváme bez střešního věnce a bez LED osvětlení.
Před nákupem sauny
Před nákupem sauny je nutné zjistit, jaké máte možnosti pro připojení saunových kamen, to znamená, zda je v bytě na dostupném místě 400 V a zda máte jistič min 16 A. Na základě těchto informací vyberte saunová kamna. Před nákupem také doporučujeme souhlas majitele bytu.

Saunová kamna
Kamna 3,6 kW

K tomuto modelu sauny je možné dokoupit úsporná elektrická kamna 3,6 kW, která jsou opatřena klasickou šňůrou a je možné je ihned zapojit do zásuvky 230 V. Nevýhodou je o něco delší doba vyhřívání sauny. Výhodou je jednoduché zapojení bez nutnosti elektrikáře. Kamna 3,6 kW dodáváme s integrovaným ovladačem přímo na kamnech nebo s externím ovladačem (pro montáž zvenku sauny).

Kamna 9 kW

Mnohem výkonnější jsou 9 kW kamna. Vyžaduji však 400 V, jištění 16A, kabel 5 x 2,5 mm a zapojení doporučujeme odborníkem. Velkou výhodou je rychlé vyhřátí sauny. Nevýhodou je komplikovanější zapojení a o něco vyšší spotřeba proudu. Dodáváme s externím digitálním ovladačem (pro montáž zvenku sauny).

Všechny modely kamen mají vnitřní části z koroze odolných materiálů a jsou dodávány včetně 18 kg saunových kamenů.
Montáž
Celý postup montáže krok za krokem naleznete v montážním návodu. Ten je i součástí balení. Při stavbě doporučujeme přesně podle tohoto návodu postupovat. Všechny dokumenty k montáži a údržbě sauny si také můžete stáhnout v souvisejících souborech.
Balení
Saunu dodáváme jako stavebnici - balík 1 o rozměrech 204 x 125 x 89 cm o hmotnosti cca 251 kg. Balík 2: 194 x 84 x 27 cm a hmotnosti 44 kg. Pozor, balík s materiálem není vodotěsný. Folie chrání dřevo jen proti znečištění. Skladujte proto stavební sadu až do konečné montáže v suchu, chráněnou proti vlivům počasí (vlhkost, slunce atd.). 
Video

Kategorie: Dům a zahrada > Bazény a lázně > Sauny

 

Název:
Finská sauna KARIBU NORIN
Výrobce:
SKU:
LG1911

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na webu ZahradníDřevěnéAltány.cz najdete zahradní přístřešky a dřevěné altány od prověřených výrobců. Přesvěčte se sami a pořiďte si levné a kvalitní altány, které na vaší zahradě nesmí chybět. Vybírejte z šoriké škály dřevěných zahradních altánů, přístřešků, krytých posezení a doplňků na zahradu. Online nákupem získáte výhody od ušetřeného času, přes garanci vrácení zboží, po dopravu až na vaši zahradu. Na ZahradníDřevěnéAltány.cz pro vás aktualizujeme ty nejprodávanější zahradní doplňky a příslušenství.
Vybírejte z nabídky
3513
produktů
121
ověřených dodavatelů
4
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
ZahradníDřevěnéAltány.cz