Dřevěný domek KARIBU QUBIC 1 + přístavek (79847) natur

Dřevěný domek KARIBU QUBIC 1 + přístavek (79847) natur

Dřevěný domek KARIBU QUBIC 1 + přístavek (79847) natur od spolehlivého výrobce Karibu lze nakoupit u nás za skvělou cenu. Nákupem online ušetříte čas i peníze - nakupte online. Dřevěný domek KARIBU QUBIC 1 + přístavek (79847) natur - nyní pořídíte za 80990 Kč

80990 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Moderní dřevěný zahradní domek KARIBU QUBIC 1 + přístavek (79847) natur s plochou střechou v přírodním provedení je ideální pro celoroční uskladnění zahradního nářadí, nábytku, sekaček a dalšího zahradního vybavení. Domek je široký 246 cm a 246 cm dlouhý. K domku lze zprava namontovat přístavek v délce 226 cm. Zastavěná plocha domku činí 5,66 m2, celkově zastřešený prostor činí 11,9 m2.
Konstrukce
Konstrukci domku tvoří dřevěné profily o síle 19 mm vyfrézované ze severského smrku. Tento model má plochou střechu a prosklené posuvné dveře o šířce 110,4 cm a výšce 183,3 cm. Dveře mají prosklení z plexiskla.
Dodáváme jako stavebnici v rozloženém stavu, kde stěny tvoří jednotlivé dřevěné profily, které pouze sesadíte k sobě a sešroubujete, střechu tvoří dřevěné desky o síle 16 mm. To vše garantuje jednoduchou montáž, kterou zvládne každý český kutil.
Základy domku
Správné budování základů má zásadní vliv na životnost celého domku. Základ z betonu, dlažby či dřeva postavte tak, aby horní hrana základu přesahovala asi 5 cm okolní terén. Základ musí být přesně vyvážen do vodorovné roviny a odvodněn, aby základové trámky ležely v rovině. Aby bylo zabráněno přímému kontaktu se zemí a vniknutí zemní vlhkosti do trámku, podložte nosný rošt domku pásky z bitumenové lepenky (nejsou součástí dodávky).
Menší domky, jako tento, je možné postavit na podélně položené trámky (fošny) ukotvené na systém zemních vrutů.
Podlaha
Pokud domek stavíte rovnou na dlažbě, betonu nebo jiném pevném a nosném povrchu, tak podlahu nepotřebujete. Nicméně ji doporučujeme, je to z uživatelského hlediska mnohem příjemnější. Podlaha vám pomůže vytvořit mnohem útulnější a čistší vnitřní prostor domku. Obsahem základního balení domku je podlahový rám (rošt) z tlakově impregnované severské borovice, na který se dá přišroubovat podlaha. Na podlahový rám lze přišroubovat podlahu z jakéhokoliv vhodného materiálu (palubky, OSB desky apod.) Dokoupit lze také originální podlahu s již nařezanými díly.  
Střecha
Střecha je zhotovena z dřevěných desek. Aby se předešlo poškození vlivem povětrnostních podmínek, je nutné ji ihned po stavbě doplnit o krytinu dle vlastního výběru. Střešní krytina není součástí dodávky. Pro domky s plochou střechou doporučujeme samolepící střešní hliníkovo-bitumenovou fólii. Doporučený počet ALU-bitumenové krytiny o rozměru 1 x 5 m jsou 3 role. Folii si můžete objednat v našem e-shopu. Ukázku postupu pokládky si můžete prohlédnou ZDE. 
Povrchová úprava domku
Před montáží je potřeba všechny stavební díly ošetřit hluboko působícím základním nátěrem a preventivním nátěrem proti zamodrání a plísni, a to jak z vnější tak i z vnitřní strany dílů. Pro konečný nátěr použijte i ve vnitřním prostoru povětrnostně odolnou lazuru s dobrými fyzikálními vlastnostmi, která ochrání dřevo proti vlhkosti a slunečnímu záření. Lazura by měla být zároveň vodoodpudivá, světlostálá a vlhkosti odolná. Lazura musí mít dostatek barevného pigmentu, protože jinak by mohlo dojít k zašednutí dřeva. Nepoužívejte žádný lak. Další nátěr provádějte po dokonalém zaschnutí a vyvětrání.
Důkladnou ochranou dřeva ovlivníte zásadně životnost zahradního domku. Podrobné informace k vlastnostem dřevěného materiálu získáte ZDE.
Balení
Domek dodáváme jako stavebnici - 1. paleta o rozměrech 240 x 120 x 40 cm o hmotnosti cca 342 kg - 2. paleta o rozměrech 240 x 60 x 40 cm o hmotnosti 100 kg. Pozor, balík s materiálem není vodotěsný. Fólie chrání dřevo jen proti znečištění. Skladuje proto stavební sadu až do konečné montáže v suchu, ne přímo položenou na zemi, chráněnou proti vlivům počasí (vlhkost, slunce, atd.) Neskladujte ve vytápěném prostoru. 
Všechny dokumenty k montáži a údržbě domku si také můžete stáhnout v souvisejících souborech. 
 

Kategorie: Dům a zahrada > Trávníky a zahrady > Bydlení na zahradě > Zahradní architektura > Boudy, garáže a přístřešky pro auta

 

Název:
Dřevěný domek KARIBU QUBIC 1 + přístavek (79847) natur
Výrobce:
SKU:
LG2479

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na webu ZahradníDřevěnéAltány.cz najdete zahradní přístřešky a dřevěné altány od prověřených výrobců. Přesvěčte se sami a pořiďte si levné a kvalitní altány, které na vaší zahradě nesmí chybět. Vybírejte z šoriké škály dřevěných zahradních altánů, přístřešků, krytých posezení a doplňků na zahradu. Online nákupem získáte výhody od ušetřeného času, přes garanci vrácení zboží, po dopravu až na vaši zahradu. Na ZahradníDřevěnéAltány.cz pro vás aktualizujeme ty nejprodávanější zahradní doplňky a příslušenství.
Vybírejte z nabídky
3491
produktů
120
ověřených dodavatelů
4
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
ZahradníDřevěnéAltány.cz