Dřevěný domek KARIBU MÜHLENTRUP (14522) SET

Dřevěný domek KARIBU MÜHLENTRUP (14522) SET

Dřevěný domek KARIBU MÜHLENTRUP (14522) SET od tohoto skvělého výrobce Karibu , zboží zakoupíte momentálně v akci, tak si ji nenechejte ujít. Nákupem online šetříte čas a nakupujete v pohodlí. Dřevěný domek KARIBU MÜHLENTRUP (14522) SET výhodně ted u nás za 63900 Kč

63900 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Dřevěný zahradní domek KARIBU MÜHLENTRUP s pultovou střechou v přírodním provedení je ideální pro celoroční uskladnění zahradního nářadí, nábytku, sekaček a dalšího zahradního vybavení. Domek je široký 404 cm (přední strana s dveřmi) a 217 cm dlouhý. Domek má dvě místnosti se samostatným vchodem a jeho zastavěná plocha činí 8,77 m2. Tento model je dodáván jako set s podlahou a střešní krytinou. Pokud se vám tento domek líbí, ale raději byste chtěli domek bez podlahy, podívejte se zde.
Konstrukce
Konstrukci domku tvoří hranoly a prkna o síle 19 mm vyfrézované ze severského smrku. Tento model má pultovou střechu a jedny dvoukřídlé dveře na pantech o šířce 166 cm a výšce 176 cm a jedny jednokřídlé dveře na pantech o šířce 81 cm a výšce 175 cm se čtyřmi okny v každém křídle. Okna mají prosklení z plexiskla. Díky petlici lze domek uzamknout visacím zámkem.
Dodáváme jako stavebnici v rozloženém stavu, kde stěny tvoří jednotlivé dřevěné profily, které pouze sesadíte k sobě a sešroubujete, střechu tvoří celistvá deska. To garantuje extrémně jednoduchou montáž, kterou zvládne každý český kutil.

dodáváno včetně originální podlahy a šedé střešní lepenky
v balení je veškeré potřebné kování
obsahem balení je základový tlakově impregnovaný nosný podlahový rošt (rám) ze severské borovice, na který je možné rovnou přišroubovat podlahu

Základy domku
Správné budování základů má zásadní vliv na životnost celého domku. Základ z betonu, dlažby či dřeva postavte tak, aby horní hrana základu přesahovala asi 5 cm okolní terén. Základ musí být přesně vyvážen do vodorovné roviny a odvodněn, aby základové trámky ležely v rovině. Aby bylo zabráněno přímému kontaktu se zemí a vniknutí zemní vlhkosti do trámků, podložte nosný rošt domku pásky z bitumenové lepenky (nejsou součástí dodávky).
Menší domky cca do 10 m2, je možné postavit na podélně položené trámky (fošny) ukotvené na systém zemních vrutů.
Podlaha
Položení podlahy je nutné v případě, že domek postavíte na měkkém povrchu. Pokud domek rovnou stavíte na dlažbě, betonu nebo jiném pevném a nosném povrchu, tak podlahu tak úplně nepotřebujete. Nicméně ji doporučujeme, je to z uživatelského hlediska mnohem příjemnější, podlaha vám pomůže vytvořit mnohem útulnější a čistší vnitřní prostor domku. Podlahový rám (rošt) z tlakově impregnované severské borovice, na který se dá přišroubovat podlaha, je součástí základního balení domku.
K tomuto modelu je dodávána originální podlaha s již nařezanými díly jako dárek k vybranému akčnímu setu v ceně 9 150,- Kč. 
Střecha
Střecha je zhotovena z dřevěných desek. Aby se předešlo poškození vlivem povětrnostních podmínek, je nutné ji ihned po stavbě doplnit krytinou podle vlastního výběru. Střešní krytina není obsahem dodávky. Pro domky s plochou střechou lze použít samolepicí střešní hliníkovo-bitumenovou fólii. Folii o rozměru 1 x 5 m si můžete objednat v našem e-shopu. Pro tento model budete potřebovat 3 role. Ukázku postupu pokládky si můžete prohlédnout ZDE.
K tomuto modelu je dodávána šedivá střešní lepenka v přesném množství pro konkrétní domek jako dárek k vybranému akčnímu setu.
Povrchová úprava domku

Než začnete s montáží je potřeba všechny stavební díly ošetřit hluboko působícím základním nátěrem a preventivním nátěrem proti zamodrání a plísni, a to z vnější i vnitřní strany dílců. Pro konečný nátěr použijte i ve vnitřním prostoru povětrnostně odolnou lazuru s dobrými fyzikálními vlastnostmi, která ochrání dřevo proti vlhkosti a slunečnímu záření. Lazura by měla být zároveň vodoodpudivá, světlostálá a vlhkosti odolná. Lazura musí mít dostatek barevného pigmentu, protože jinak by mohlo dojít k zešednutí dřeva. Nepoužívejte žádný lak! Další nátěr provádějte po dokonalém zaschnutí a vyvětrání.
Důkladnou ochranou dřeva ovlivníte zásadně životnost zahradního domku. Podrobné informace k vlastnostem dřevěného materiálu získáte ZDE.

Povolení ke stavbě domku

Na stavbu dřevěného domek s pevnými základy se může vztahovat některá z obecné platných vyhlášek. Na místním stavebním úřadu se tedy před samotnou montáží raději informuje, zda se na stavbu vámi vybraného domku nevztahují některá omezení.
Doprava

Domek dopravíme nejblíže hranici vašeho pozemku. Při vykládce je nutná spolupráce kupujícího. Domek bude složen vedle nákladního vozidla, které přijede co nejblíže vámi udané adrese. Při vykládce je nutná spolupráce kupujícího. Podrobnější informace k dopravě naleznete ZDE.
Balení
Domek dodáváme jako stavebnici - 1 balík o rozměrech 400 x 100 x 50 cm o hmotnosti cca 512 kg. Pozor, balík s materiálem není vodotěsný. Folie chrání dřevo jen proti znečištění. Skladujte proto stavební sadu až do konečné montáže v suchu, ne přímo položenou na zemi, chráněnou proti vlivům počasí (vlhkost, slunce atd.). Neskladujte ve vytápěném prostoru!
Všechny

Kategorie: Dům a zahrada > Trávníky a zahrady > Bydlení na zahradě > Zahradní architektura > Boudy, garáže a přístřešky pro auta

 

Název:
Dřevěný domek KARIBU MÜHLENTRUP (14522) SET
Výrobce:
SKU:
LG2103

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na webu ZahradníDřevěnéAltány.cz najdete zahradní přístřešky a dřevěné altány od prověřených výrobců. Přesvěčte se sami a pořiďte si levné a kvalitní altány, které na vaší zahradě nesmí chybět. Vybírejte z šoriké škály dřevěných zahradních altánů, přístřešků, krytých posezení a doplňků na zahradu. Online nákupem získáte výhody od ušetřeného času, přes garanci vrácení zboží, po dopravu až na vaši zahradu. Na ZahradníDřevěnéAltány.cz pro vás aktualizujeme ty nejprodávanější zahradní doplňky a příslušenství.
Vybírejte z nabídky
3644
produktů
123
ověřených dodavatelů
4
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
ZahradníDřevěnéAltány.cz