Dřevěná pergola KARIBU ECO 3C (64653)

Dřevěná pergola KARIBU ECO 3C (64653)

Dřevěná pergola KARIBU ECO 3C (64653) od spolehlivé značky Karibu , zboží zakoupíte momentálně v akci, tak si ji nenechejte ujít. Vyhněte se frontám a nakupte jednoduše online. Dřevěná pergola KARIBU ECO 3C (64653) - nyní pořídíte za super cenu 40990 Kč

40990 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Dřevěná pergola ke zdi KARIBU ECO 3C (64653) o rozměru 622 x 363 cm je skvělým doplňkem vaší zahrady a bude vám poskytovat příjemné místo k odpočinku hned vedle vašeho domu.
Konstrukce 
Konstrukce je tvořena 2 nosnými sloupy o průměru 9 x 9 cm. Celá konstrukce pergoly je z tlakově impregnovaného borovicového dřeva, které se vyznačuje zvýšenou odolností vůči klimatickým vlivům.
Střecha je vyrobená z lehce namodralých průhledných PVC trapézových desek o síle 0,8 mm (tato verze prosklení nemá záruku na nerozbitnost krupobitím). Jedná se o základní typ střechy a je nutné aby si zákazník dokoupil k pergole finální kvalitní krytinu dle svého vkusu a designu domu. 
Povrchová úprava 
Než začnete s montáží, je potřeba všechny dřevěné díly ošetřit hluboko působícím základním nátěrem a preventivním nátěrem proti zamodrání a plísni, a to z vnější i vnitřní strany dílů. Pro konečný nátěr použijte i ve vnitřním prostoru povětrnostně odolnou lazuru s dobrými fyzikálními vlastnostmi, která ochrání dřevo proti vlhkosti a slunečnímu záření. Lazura by měla být zároveň voděodpudivá, světlostálá a vlhkosti odolná. Lazura musí mít dostatek barevného pigmentu, protože jinak by mohlo dojít k zešednutí dřeva. Nepoužívejte žádný lak. Další nátěr provádějte po dokonalém zaschnutí a vyvětrání.
Důkladnou ochranou dřeva ovlivníte zásadně životnost vaší pergoly. Povrchovou ochranu dřeva je nutné pravidelně opakovat a udržovat tak pergolu v dobrém stavu. Podrobné informace k vlastnostem dřevěného materiálu získáte ZDE.
Montáž
Veškeré stavební prvky pergoly jsou již z výroby připraveny a není tak třeba žádných dodatečných úprav  Pergola je dodávána v rozložené stavu jako stavebnice a její postavení zvládne dle přiloženého návodu každý český kutil. Montážní návod naleznete také společně s další dokumentací v souvisejících souborech 
Rozměry balení

balík 1 - 364 x 100 x 30 cm /169 kg
balík 2 - 369 x 100 x 30 cm /265

 

Kategorie: Dům a zahrada > Trávníky a zahrady > Bydlení na zahradě > Zahradní architektura > Zahradní oblouky, paravany, sedačky a pergoly

 

Název:
Dřevěná pergola KARIBU ECO 3C (64653)
Výrobce:
SKU:
LG2311

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na webu ZahradníDřevěnéAltány.cz najdete zahradní přístřešky a dřevěné altány od prověřených výrobců. Přesvěčte se sami a pořiďte si levné a kvalitní altány, které na vaší zahradě nesmí chybět. Vybírejte z šoriké škály dřevěných zahradních altánů, přístřešků, krytých posezení a doplňků na zahradu. Online nákupem získáte výhody od ušetřeného času, přes garanci vrácení zboží, po dopravu až na vaši zahradu. Na ZahradníDřevěnéAltány.cz pro vás aktualizujeme ty nejprodávanější zahradní doplňky a příslušenství.
Vybírejte z nabídky
3284
produktů
116
ověřených dodavatelů
4
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
ZahradníDřevěnéAltány.cz