Dřevěná pergola KARIBU ECO 1B (64648)

Dřevěná pergola KARIBU ECO 1B (64648)

Dřevěná pergola KARIBU ECO 1B (64648) značky Karibu , produkt nyní získate v jedinečné akci, kterou si nesmíte nechat ujít. V e-shopu pořídíte skvělé produtky za nízké ceny. Dřevěná pergola KARIBU ECO 1B (64648) na našich stránkách za 20990 Kč

20990 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Dřevěná pergola ke zdi KARIBU ECO 1B (64648) o rozměru 433 x 235 cm je skvělým doplňkem vaší zahrady a bude vám poskytovat příjemné místo k odpočinku hned vedle vašeho domu. 
Konstrukce 
Konstrukce je tvořena 2 nosnými sloupy o průměru 9 x 9 cm. Celá konstrukce pergoly je z tlakově impregnovaného borovicového dřeva, které se vyznačuje zvýšenou odolností vůči klimatickým vlivům.
Střecha je vyrobená z lehce namodralých průhledných PVC trapézových desek o síle 0,8 mm (tato verze prosklení nemá záruku na nerozbitnost krupobitím). Jedná se o základní typ střechy a je nutné aby si zákazník dokoupil k pergole finální kvalitní krytinu dle svého vkusu a designu domu. 
Povrchová úprava 
Než začnete s montáží, je potřeba všechny dřevěné díly ošetřit hluboko působícím základním nátěrem a preventivním nátěrem proti zamodrání a plísni, a to z vnější i vnitřní strany dílů. Pro konečný nátěr použijte i ve vnitřním prostoru povětrnostně odolnou lazuru s dobrými fyzikálními vlastnostmi, která ochrání dřevo proti vlhkosti a slunečnímu záření. Lazura by měla být zároveň voděodpudivá, světlostálá a vlhkosti odolná. Lazura musí mít dostatek barevného pigmentu, protože jinak by mohlo dojít k zešednutí dřeva. Nepoužívejte žádný lak. Další nátěr provádějte po dokonalém zaschnutí a vyvětrání.
Důkladnou ochranou dřeva ovlivníte zásadně životnost vaší pergoly. Povrchovou ochranu dřeva je nutné pravidelně opakovat a udržovat tak pergolu v dobrém stavu. Podrobné informace k vlastnostem dřevěného materiálu získáte ZDE.
Montáž
Veškeré stavební prvky pergoly jsou již z výroby připraveny a není tak třeba žádných dodatečných úprav  Pergola je dodávána v rozložené stavu jako stavebnice a její postavení zvládne dle přiloženého návodu každý český kutil. Montážní návod naleznete také společně s další dokumentací v souvisejících souborech.
Patky sloupků je nutné přišroubovat k pevnému základu pomocí H-kotev (nejsou součástí balení).
Rozměry balení

balík 1 - 240 x 120 x 25 cm / 152 kg
balík 2 - 240 x 100 x 25 cm / 121 kg

 

Kategorie: Dům a zahrada > Trávníky a zahrady > Bydlení na zahradě > Zahradní architektura > Zahradní oblouky, paravany, sedačky a pergoly

 

Název:
Dřevěná pergola KARIBU ECO 1B (64648)
Výrobce:
SKU:
LG2297

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na webu ZahradníDřevěnéAltány.cz najdete zahradní přístřešky a dřevěné altány od prověřených výrobců. Přesvěčte se sami a pořiďte si levné a kvalitní altány, které na vaší zahradě nesmí chybět. Vybírejte z šoriké škály dřevěných zahradních altánů, přístřešků, krytých posezení a doplňků na zahradu. Online nákupem získáte výhody od ušetřeného času, přes garanci vrácení zboží, po dopravu až na vaši zahradu. Na ZahradníDřevěnéAltány.cz pro vás aktualizujeme ty nejprodávanější zahradní doplňky a příslušenství.
Vybírejte z nabídky
3384
produktů
117
ověřených dodavatelů
4
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
ZahradníDřevěnéAltány.cz