Domek na nářadí Biohort PANORAMA® P2

Domek na nářadí Biohort PANORAMA® P2, tmavě šedý, jednokřídlé dveře

Domek na nářadí Biohort PANORAMA® P2, tmavě šedý, jednokřídlé dveře od známé společnosti Biohort lze nakoupit u nás za skvělou cenu. Nakupujte bezpečně online. Domek na nářadí Biohort PANORAMA® P2, tmavě šedý, jednokřídlé dveře právě nyní za 59399 Kč

59399 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Nemáte kam uskladnit jízdní kola, potřeby k bazénu, zahradní sekačku s nářadím a další věci, které se nevejdou do domu, ale chcete je mít pod střechou a bezpečně pod zámkem? Pořiďte si stylový kovový domek na nářadí Panorama P2 prémiové kvality se sedlovou střechou, který vyhovuje i nárokům moderní architektury. Domek je široký 275 cm (přední strana s dveřmi) a 198 cm dlouhý(včetně přesahu střechy). Domky Panorama nabízíme ve třech barevných provedeních a pěti velikostech. 
Konstrukce
Konstrukci domku tvoří žárově pozinkovaný ocelový plech o síle 0,5 mm, potažený polyamidovým vypalovacím lakem, šrouby a panty jsou z nerezové oceli. Po celém obvodu domku jsou světlíky z akrylového skla. Tento model má sedlovou střechu a jednokřídlé dveře na pantech o šířce 76 cm a výšce 182 cm (k dispozici je i domek v provedení s dvoukřídlými dveřmi). Dveře jsou vybaveny komfortním plynovým pružinovým tlumičem, který otevírá a zavírá dveře a 3cestným uzamykacím mechanismem s klikou z nerezové oceli, standardní vložkou a náhradním klíčem. Domek tak lze bezpečně uzamknout. 
Základna, podlaha
Povrch pro stavbu domku Biohort musí být naprosto rovný, bez sklonu. Tři nejčastěji používané způsoby bezpečného uchycení domků:

Pokud chcete stavět domek bez základů tj. na trávníku, budete potřebovat hliníkový podlahový rám. Ten zajistí domku potřebnou stabilitu. Společně dodávané zemní kotvy zajistí dostatečnou stabilitu. V tomto případě doporučujeme vybavit domek hliníkovou podlahovou deskou pro lepší izolaci a ochranu uskladněných předmětů. 
Další možností je umístění domku na betonové desky - dlažbu. Hliníkový podlahový rám se k podkladu připevní hmoždinkami. Obejdete se tak bez hliníkové podlahy. 
Třetí možností je armovaná betonová základová deska. Domek na desku připevníte hmoždinkami a šrouby, které jsou součástí balení. Nepotřebujete hliníkový rám, ani podlahu.

Dodáváme jako stavebnici v rozloženém stavu, v závislosti na vybraném domku v jednom, nebo více pevných kartonech, které jsou jasně označeny. Přiložený foto/3D montážní návod garantuje relativně jednoduchou montáž, kterou by měl zvládnout každý český kutil. Nebo může montáž poptat nezávazně u nás.

Střecha
Zahradní přístřešek Panorama je již z výroby připraven pro snadnou instalaci polystyrenových panelů (2 cm) k izolaci střechy (polystyrenové panely nejsou součástí dodávky). Světlíky z akrylátového skla po celém obvodu dodávají domku lehký vzhled  a zajišťují, že uvnitř zahradního domku je k dispozici dostatek světla. Přesah střechy poskytuje ochranu před deštěm.
            
 
Široká základní výbava domků Panorama
Součástí základního balení domků Panorama je rovněž široká nabídka vybavení, díky kterému můžete využít zahradní domek naplno:

2 police a 2 stojny (k zavěšení regálových polic v libovolné výšce)

                 
Sada polic a regálových stojen změní váš zahradní domek Biohort na přehledný sklad. Police jsou individuálně polohovatelné. Standardní hloubka je 24,5 cm. Šířka police je 72 cm. Policová sada je žárově pozinkovaná, aby byla zajištěna dlouhá životnost. Snadno se instaluje a vydrží zatížení až 15 kg na polici. Pro všechny, kteří potřebují uložit mnohem více věcí, nabízíme polici s hloubkou 43,5 cm, kterou si můžete dokoupit v bohaté nabídce volitelného příslušenství.

4 držáky zahradního náčiní 

               
Držáky z žárově pozinkovaného ocelového plechu. Nosnost cca 10 kg. Ideální k zavěšení lopat, pilky, hrábí, zahradních hadic a dalšího zahradního nářadí. Snadná instalace, jednoduše zacvakněte na vybrané místo.

2 držáky nářadí na vnitřní straně standardního křídla dveří

               
Držák na malé zahradní nářadí namontovaný na vnitřní straně dveří vám zajistí, že máte vždy po ruce přehledně uložené vše, co zrovna potřebujete. Na jedny dveře lze namontovat maximálně 5 držáků nářadí. 

Klika dveří z nerezové oceli

           
Sada nerezové kliky se standardním cylindrickým zámkem s náhradním klíčem a 3 bodovým zajišťovacím mechanismem zabraňuje nežádoucímu vniknutí. Konstrukce dveří je extrémně robustní. Další nedílnou součástí dveří je:

Plynový tlumič pružiny

         
Který poskytuje pomoc při otevírání a zavírání dveří a drží dveře pevně na svém místě.

Integrovaný žlab s lapačem listí

           
Okapový žlab s integrovaným lapačem listí na obou stranách s připojením na 5/4" hadici pro sběr a odvádění dešťové vody. Sada dešťových svodů s výtokovým kolenem je k dispozici jako volitelné příslušenství.
Nabídka dalšího volitelného příslušenství
Se základním vybavením vaše možnosti nekončí.

Kategorie: Dům a zahrada > Trávníky a zahrady > Bydlení na zahradě > Zahradní architektura > Boudy, garáže a přístřešky pro auta

 

Název:
Domek na nářadí Biohort PANORAMA® P2, tmavě šedý, jednokřídlé dveře
Výrobce:
SKU:
9003414140301

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na webu ZahradníDřevěnéAltány.cz najdete zahradní přístřešky a dřevěné altány od prověřených výrobců. Přesvěčte se sami a pořiďte si levné a kvalitní altány, které na vaší zahradě nesmí chybět. Vybírejte z šoriké škály dřevěných zahradních altánů, přístřešků, krytých posezení a doplňků na zahradu. Online nákupem získáte výhody od ušetřeného času, přes garanci vrácení zboží, po dopravu až na vaši zahradu. Na ZahradníDřevěnéAltány.cz pro vás aktualizujeme ty nejprodávanější zahradní doplňky a příslušenství.
Vybírejte z nabídky
3513
produktů
121
ověřených dodavatelů
4
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
ZahradníDřevěnéAltány.cz