Dětský domek SOLID PLAYHOUSE S8400

Dětský domek SOLID PLAYHOUSE S8400

Dětský domek SOLID PLAYHOUSE S8400 od kvalitní značky Solid jde u nás právě teď pořídit výhodně. Nakupujte naše kvalitní zboží jednoduše a rychle online. Dětský domek SOLID PLAYHOUSE S8400 - nyní zakoupíte od 9420 Kč

9420 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Dětský zahradní domeček SOLID PLAYHOUSE S8400 se sedlovou střechou v přírodním provedení potěší jednoduchou montáží tatínka a dítko spoustou tvůrčí svobody. Otevřený domeček je široký 136 cm a 132 cm dlouhý. Dřevěné domky jsou šetrné k životnímu prostředí a harmonicky zapadnou do jakékoli zahrady. Domkem zastavěná plocha činí 1,37 m2. 
Konstrukce
Stavebním materiálem domku jsou dřevěné profily síly 16 mm perfektně vyfrézované ze severského smrku. Dřevo je v přírodním provedení bez jakýchkoliv chemických úprav. Děti tak nepřijdou do kontaktu s chemikáliemi používanými při tlakové impregnaci dřeva. 
Dodáváme jako stavebnici v rozloženém stavu, kde stěny tvoří jednotlivé dřevěné profily, které pouze sesadíte k sobě a sešroubujete, střechu tvoří celistvá deska. To zajišťuje poměrně jednoduchou montáž, kterou zvládne každý český kutil.
Základy domku
Věnujte prosím MIMOŘÁDNOU péči při budování základu pro domek. Správné budování základů má zásadní vliv na životnost celého domečku. Základ musí být přesně vyvážen do vodorovné roviny a odvodněn, aby základové trámky ležely v rovině. Aby bylo zabráněno přímému kontaktu se zemí a vniknutí zemní vlhkosti do trámků, podložte nosný rošt domku pásky z bitumenové lepenky (nejsou součástí dodávky). Domeček musí být pevně spojen se základy.
 
 
Povrchová úprava domku

Domeček dodáváme v přírodním provedení bez jakýchkoliv chemických úprav. Děti tak nepřijdou do kontaktu s chemikáliemi používanými při tlakové impregnaci dřeva. V případě potřeby je samozřejmě možné dřevo ošetřit hluboce působícím základním nátěrem a preventivním nátěrem proti zamodrání a plísni, a to z vnější i vnitřní strany dílců. Pro konečný nátěr použijte i ve vnitřním prostoru povětrnostně odolnou lazuru s dobrými fyzikálními vlastnostmi, která ochrání dřevo proti vlhkosti a slunečnímu záření. Lazura by měla být zároveň vodoodpudivá, světlostálá a vlhkosti odolná. Lazura musí mít dostatek barevného pigmentu, protože jinak by mohlo dojít k zešednutí dřeva. Nepoužívejte žádný lak! Další nátěr provádějte po dokonalém zaschnutí a vyvětrání.
Důkladnou ochranou dřeva ovlivníte zásadně životnost domečku. Podrobné informace k vlastnostem dřevěného materiálu získáte ZDE.

 
Doprava

Domek dopravíme nejblíže hranici vašeho pozemku. Domek bude složen vedle nákladního vozidla, které přijede co nejblíže vámi udané adrese. Při vykládce je nutná spolupráce kupujícího. Podrobnější informace k dopravě naleznete ZDE.
Balení
Domek dodáváme jako stavebnici - 1balík o rozměrech 134 x 8 x 32,5 cm o hmotnosti cca 50 kg. Pozor, balík s materiálem není vodotěsný. Folie chrání dřevo jen proti znečištění. Skladujte proto stavební sadu až do konečné montáže v suchu, ne přímo položenou na zemi, chráněnou proti vlivům počasí (vlhkost, slunce atd.). Neskladujte ve vytápěném prostoru!
Přehledný návod k montáži si můžete s ostatními dokumenty stáhnout v souvisejících souborech. 
 

Kategorie: Dům a zahrada > Trávníky a zahrady > Bydlení na zahradě > Zahradní architektura > Boudy, garáže a přístřešky pro auta

 

Název:
Dětský domek SOLID PLAYHOUSE S8400
Výrobce:
SKU:
LG943

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na webu ZahradníDřevěnéAltány.cz najdete zahradní přístřešky a dřevěné altány od prověřených výrobců. Přesvěčte se sami a pořiďte si levné a kvalitní altány, které na vaší zahradě nesmí chybět. Vybírejte z šoriké škály dřevěných zahradních altánů, přístřešků, krytých posezení a doplňků na zahradu. Online nákupem získáte výhody od ušetřeného času, přes garanci vrácení zboží, po dopravu až na vaši zahradu. Na ZahradníDřevěnéAltány.cz pro vás aktualizujeme ty nejprodávanější zahradní doplňky a příslušenství.
Vybírejte z nabídky
3513
produktů
121
ověřených dodavatelů
4
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
ZahradníDřevěnéAltány.cz