Dětský domek KARIBU MAXI 82704

Dětský domek KARIBU MAXI 82704

Dětský domek KARIBU MAXI 82704 od známé značky Karibu je k dostání teď u nás za bezkonkurenční cenu. Vybírejte z široké nabídky produktů za skvělé ceny. Dětský domek KARIBU MAXI 82704 - nyní zakoupíte od 20990 Kč

20990 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Velký dětský domek KARIBU MAXI 82704 ze smrkového dřeva udělá radost každému dítku a zároveň potěší i tatínka pro jeho snadnou montáž. Díky zastřešené terase si mohou děti užívat hraní v domečku i při deštivém počasí. Vzhledem k rozměrům je tento typ domku vhodný pro středně velké městské zahrady.
Stěny domku jsou vyrobeny ze smrkového dřeva o tloušťce 14 mm a střecha je tvořena dřevěnými deskami se střešní fólií. Stabilitu domku zajištuje šest sloupů o rozměrech 68 x 68 mm z přírodního smrkového dřeva. Otvory dveří a oken nejsou z bezpečnostních důvodů uzavřeny. 

Povrchová úprava domku

Domek KARIBU MAXI je dodáván v přírodním dřevu.
Před montáží musí být všechny stavební díly ošetřeny hluboko působícím základním nátěrem a preventivním nátěrem proti zamodrání a plísni, a to z vnější i vnitřní strany dílců. Pro konečný nátěr použijte i ve vnitřním prostoru povětrnostně odolnou lazuru s dobrými fyzikálními vlastnostmi, která ochrání dřevo proti vlhkosti a slunečnímu záření. Lazura by měla být zároveň voděodpudivá, světlostálá a vlhkosti odolná. Dbejte na to, aby lazura měla dostatek barevného pigmentu, protože jinak by mohlo dojít k zešednutí dřeva. Nepoužívejte žádný lak. Další nátěr provádějte po dokonalém zaschnutí a vyvětrání. Důkladnou ochranou dřeva ovlivníte zásadně životnost zahradního domku. Povrchovou ochranu domku je nutné pravidelně opakovat a domek tak udržovat v dobrém stavu.
Skladování před montáží
Balík s matriálem není vodotěsný, folie chrání dřevo pouze před znečištěním nikoliv před vlivy počasí (vlhkost, slunce atd…) Proto balík skladujte na suchém místě. Neskladovat ve vytápěném prostoru.
Montáž
Domek je dodáván jako stavebnice v rozloženém stavu. Střechu tvoří jedna celistvá deska a stěny jsou tvořeny jednotlivými dřevěnými profily, které se jen sesadí k sobě a sešroubují. Montáž tohoto dětského domku je velice jednoduchá a zvládne ji každý český kutil.

Rozměry balení
1 balík  - 243 x 100 x 42 cm / 150 kg

Upozornění
Produkt na obrázku může obsahovat příplatkové příslušenství nebo prvky, které nejsou obsahem základního balení (typicky podlaha a střešní krytina).
Tento produkt je určen výhradně pro nekomerční domácí použití. 

Kategorie: Hračky a hry > Venkovní hračky > Dětské domečky

 

Název:
Dětský domek KARIBU MAXI 82704
Výrobce:
SKU:
LG1812

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na webu ZahradníDřevěnéAltány.cz najdete zahradní přístřešky a dřevěné altány od prověřených výrobců. Přesvěčte se sami a pořiďte si levné a kvalitní altány, které na vaší zahradě nesmí chybět. Vybírejte z šoriké škály dřevěných zahradních altánů, přístřešků, krytých posezení a doplňků na zahradu. Online nákupem získáte výhody od ušetřeného času, přes garanci vrácení zboží, po dopravu až na vaši zahradu. Na ZahradníDřevěnéAltány.cz pro vás aktualizujeme ty nejprodávanější zahradní doplňky a příslušenství.
Vybírejte z nabídky
3390
produktů
117
ověřených dodavatelů
4
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
ZahradníDřevěnéAltány.cz