ČESKÝ STANDARD Zvýhodněná sada podzemní nádrž 8000 litrů

ČESKÝ STANDARD Zvýhodněná sada podzemní nádrž 8000 litrů

ČESKÝ STANDARD Zvýhodněná sada podzemní nádrž 8000 litrů s pečetí kvality od Český Standard je u nás za výhodnou cenu. Nakupte z pohodlí domova na našem e-shopu za skvělé ceny. ČESKÝ STANDARD Zvýhodněná sada podzemní nádrž 8000 litrů právě teď za cenu 50749 Kč

50749 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Podzemní samonosná nádrž na dešťovou vodu ČESKÝ STANDARD z ekopolymeru s maximálním objemem 8000 litrů vám zaručí, že vodu budete mít i v suchém období. Retenční nádrž je vhodná k rodinným a bytovým domům pro technické účely i pro automatickou závlahu. Vhodná pro střechy od 120m2. Certifikát vodotěsnosti je součástí každé této nádrže. 
Tato zvýhodněná sada obsahuje 

Samonosnou nádrž Český Standard o objemu 8000 litrů
Automatické čerpadlo Gardena s tlakem 2,3 bar, tlakový a instalační set
Nerezový filtrační koš do nádrže Kolomaki
Vodní zásuvka Aquastop
Nástěnný držák na hadici s hadicí, rychlospojky
Kompozitní poklop

Nádrž

Tělo nádrže, tzv. válec je vyroben z vysoce kvalitního ekopolymeru. Desky se k sobě svařují na plně automatických svařovacích strojích. Desky se nejdříve rovnoměrně zahřejí po celé své délce, poté k sobě přirazí a začne proces chladnutí, který je spojí na pevnost sváru 98%. Takovýto  spoj zaručuje vysokou pevnost a hlavně 100% vodotěsnost. 
Strop nádrže je opatřen ideálním počtem výztuh, které jsou přivařeny ke stropní desce extrudovým svářením. Nepoužívá se horký vzduch pro svařování. Horní deska je z ekopolymeru, který zaručuje pevnost a zároveň pružnost. Poté se deska přivaří k hlavnímu válci.

Dno nádrže je staticky spočítáno tak, aby odolávalo tlakům, které mohou působit při vypuštění nádrže. Dno je přivařeno k válci a jsou k němu přivařeny vnitřní HT výztuhy, které zajišťují rovnoměrné tlaky mezi stropem a dnem. Výztuhy jsou nejen uvnitř nádrže a na stropě, ale také po celém jejím obvodu. Jejich síla, délka a počet se liší u každé velikosti nádrže. Výztuhy jsou počítány kvůli statickému zatížení pro každou nádrž zvlášť. 

Revizní šachta

Revizní šachta vyrobena z ekopolymeru o průměru 600 mm je vysoká 300 mm a přivařena k nádrži extrudery. Zajišťuje pohodlný vstup do nádrže a je dostatečné pevná pro bezpečnost servisu.
Čerpadlo Gardena
GARDENA ponorné tlakové čerpadlo 4700/2 je robustní, pevné a stabilní ponorné čerpadlo, které čerpá až 4700 litrů vody za hodinu. Je vyrobeno z vysoce kvalitních materiálů, jako je nerezová ocel. Může se ponořit, aby dosáhlo vodu v maximální hloubce 7 metrů. Předfiltr zabraňuje ucpání postřikovačů nebo poškození čerpadla a má systém rychlého uvolnění pro snadné čištění a údržbu. Součástí je 15 m dlouhé upevňovací lano. Čerpadlo je vybaveno inovativním variabilním automatickým zapínáním / vypínáním s univerzálním plovákovým spínačem pro snadné čerpání vody a pro zabránění chodu nasucho, rovněž je také vybaveno zásuvným zařízením pro nepřetržitý provoz.
Nástěnný držák s hadicí

Sada GARDENA obsahuje nástěnný držák na hadici a 20 m hadice 13 mm (1/2 "), všechny potřebné systémové díly Original GARDENA a nastavitelný postřikovač. Hadice je odolná vůči tlaku a udržuje si svůj tvar (až do tlaku 22 barů, při kterém dojde k prasknutí hadice). Na držáku jsou praktické možnosti na zavěšení postřikovačů, sprch nebo zavlažovačů.
Poklop

Poklop dodávaný s nádrží je vyrobený ze dvou částí. Prstenec, který se instaluje okolo šachty, aby nepřekážel nad terénem a přesně zapadající poklop, který je pochozí a dvěma šrouby uzamykatelný. Je vyroben z velice pevného kompozitního materiálu. 

 
 
 

Kategorie: Dům a zahrada > Trávníky a zahrady > Zahradničení > Sudy na dešťovou vodu

 

Název:
ČESKÝ STANDARD Zvýhodněná sada podzemní nádrž 8000 litrů
SKU:
KLCSVYSA8

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na webu ZahradníDřevěnéAltány.cz najdete zahradní přístřešky a dřevěné altány od prověřených výrobců. Přesvěčte se sami a pořiďte si levné a kvalitní altány, které na vaší zahradě nesmí chybět. Vybírejte z šoriké škály dřevěných zahradních altánů, přístřešků, krytých posezení a doplňků na zahradu. Online nákupem získáte výhody od ušetřeného času, přes garanci vrácení zboží, po dopravu až na vaši zahradu. Na ZahradníDřevěnéAltány.cz pro vás aktualizujeme ty nejprodávanější zahradní doplňky a příslušenství.
Vybírejte z nabídky
3643
produktů
123
ověřených dodavatelů
4
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
ZahradníDřevěnéAltány.cz