ČESKÝ STANDARD Zvýhodněná sada podzemní nádrž 6000 litrů

ČESKÝ STANDARD Zvýhodněná sada podzemní nádrž 6000 litrů

ČESKÝ STANDARD Zvýhodněná sada podzemní nádrž 6000 litrů značky Český Standard lze u nás nakoupit za příznivou cenu. Nákupem u nás, ušetříte čas i peníze. ČESKÝ STANDARD Zvýhodněná sada podzemní nádrž 6000 litrů aktuálně zrovna za 44628 Kč

44628 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Podzemní samonosná nádrž na dešťovou vodu ČESKÝ STANDARD z ekopolymeru s maximálním objemem 6000 litrů vám zaručí, že vodu budete mít i v suchém období.Tato nádrž je velice oblíbena díky svému poměru ceny a výkonu. Je vhodná pro rodinné domky se střechou od 80m2. Certifikát vodotěsnosti je součástí každé této nádrže. 
Tato zvýhodněná sada obsahuje 

Samonosnou nádrž Český Standard o objemu 6000 litrů
Automatické čerpadlo Gardena s tlakem 2,3 bar, tlakový a instalační set
Nerezový filtrační koš do nádrže Kolomaki
Vodní zásuvka Aquastop
Nástěnný držák na hadici s hadicí, rychlospojky
Kompozitní poklop

Nádrž

Tělo nádrže, tzv. válec je vyroben z vysoce kvalitního ekopolymeru. Desky se k sobě svařují na plně automatických svařovacích strojích. Desky se nejdříve rovnoměrně zahřejí po celé své délce, poté k sobě přirazí a začne proces chladnutí, který je spojí na pevnost sváru 98%. Takovýto  spoj zaručuje vysokou pevnost a hlavně 100% vodotěsnost. 
Strop nádrže je opatřen ideálním počtem výztuh, které jsou přivařeny ke stropní desce extrudovým svářením. Nepoužívá se horký vzduch pro svařování. Horní deska je z ekopolymeru, který zaručuje pevnost a zároveň pružnost. Poté se deska přivaří k hlavnímu válci.

Dno nádrže je staticky spočítáno tak, aby odolávalo tlakům, které mohou působit při vypuštění nádrže. Dno je přivařeno k válci a jsou k němu přivařeny vnitřní HT výztuhy, které zajišťují rovnoměrné tlaky mezi stropem a dnem. Výztuhy jsou nejen uvnitř nádrže a na stropě, ale také po celém jejím obvodu. Jejich síla, délka a počet se liší u každé velikosti nádrže. Výztuhy jsou počítány kvůli statickému zatížení pro každou nádrž zvlášť. 

Revizní šachta

Revizní šachta vyrobena z ekopolymeru o průměru 600 mm je vysoká 300 mm a přivařena k nádrži extrudery. Zajišťuje pohodlný vstup do nádrže a je dostatečné pevná pro bezpečnost servisu.
Čerpadlo Gardena
GARDENA ponorné tlakové čerpadlo 4700/2 je robustní, pevné a stabilní ponorné čerpadlo, které čerpá až 4700 litrů vody za hodinu. Je vyrobeno z vysoce kvalitních materiálů, jako je nerezová ocel. Může se ponořit, aby dosáhlo vodu v maximální hloubce 7 metrů. Předfiltr zabraňuje ucpání postřikovačů nebo poškození čerpadla a má systém rychlého uvolnění pro snadné čištění a údržbu. Součástí je 15 m dlouhé upevňovací lano. Čerpadlo je vybaveno inovativním variabilním automatickým zapínáním / vypínáním s univerzálním plovákovým spínačem pro snadné čerpání vody a pro zabránění chodu nasucho, rovněž je také vybaveno zásuvným zařízením pro nepřetržitý provoz.
Nástěnný držák s hadicí

Sada GARDENA obsahuje nástěnný držák na hadici a 20 m hadice 13 mm (1/2 "), všechny potřebné systémové díly Original GARDENA a nastavitelný postřikovač. Hadice je odolná vůči tlaku a udržuje si svůj tvar (až do tlaku 22 barů, při kterém dojde k prasknutí hadice). Na držáku jsou praktické možnosti na zavěšení postřikovačů, sprch nebo zavlažovačů.
Poklop

Poklop dodávaný s nádrží je vyrobený ze dvou částí. Prstenec, který se instaluje okolo šachty, aby nepřekážel nad terénem a přesně zapadající poklop, který je pochozí a dvěma šrouby uzamykatelný. Je vyroben z velice pevného kompozitního materiálu. 

 
 
 

Kategorie: Dům a zahrada > Trávníky a zahrady > Zahradničení > Sudy na dešťovou vodu

 

Název:
ČESKÝ STANDARD Zvýhodněná sada podzemní nádrž 6000 litrů
SKU:
KL500

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na webu ZahradníDřevěnéAltány.cz najdete zahradní přístřešky a dřevěné altány od prověřených výrobců. Přesvěčte se sami a pořiďte si levné a kvalitní altány, které na vaší zahradě nesmí chybět. Vybírejte z šoriké škály dřevěných zahradních altánů, přístřešků, krytých posezení a doplňků na zahradu. Online nákupem získáte výhody od ušetřeného času, přes garanci vrácení zboží, po dopravu až na vaši zahradu. Na ZahradníDřevěnéAltány.cz pro vás aktualizujeme ty nejprodávanější zahradní doplňky a příslušenství.
Vybírejte z nabídky
3644
produktů
123
ověřených dodavatelů
4
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
ZahradníDřevěnéAltány.cz