Carport KARIBU SATTELDACH 3 43470

Carport KARIBU SATTELDACH 3 43470

Carport KARIBU SATTELDACH 3 43470 od tohoto skvělého výrobce Karibu je k dostání teď u nás za skvělou cenu. Nakupem online ušetříte nejen váš čas, ale i peníze. Carport KARIBU SATTELDACH 3 43470 - zboží máme ted u nás za 74990 Kč

74990 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Dřevěný přístřešek na dvě auta KARIBU SATTELDACH 3 43470 v přírodním provedení, se sedlovou střechou, vnitřní rozměr obou parkovacích míst je 4,80 x 4,96 m, průjezdná výška je 2,15 m. Svými rozměry tak vyhovuje většině modelů vozidel běžných na českém trhu. Celková zastřešená plocha je 5,30 x 4,96 m, což činí 26,29 m2. Přístřešek můžete využít i na zastřešení například zahradního traktůrku a v teplých letních dnech poslouží i jako přístřešek pro příjemné zahradní posezení.
Konstrukce
Konstrukci carportu tvoří 6 sloupků 12 x 12 cm s masivními příčnými podpěrami, které podpírají střechu. Výška boku je 2,15 m, celková výška přístřešku je 2,60 m. Celá konstrukce je tlakově impregnována a je tak dobře chráněna proti dřevokazným houbám i hmyzu, ale i proti nepříznivým povětrnostním podmínkám. Impregnace je zdravotně nezávadná a naprosto bezpečná. Dodáváme jako stavebnici v rozloženém stavu. 
Střecha
Sedlová střecha je zhotovena z dřevěných desek. Aby se předešlo poškození vlivem povětrnostních podmínek, je nutné ji ihned po stavbě doplnit krytinou podle vlastního výběru. Střešní krytina není obsahem dodávky. Pro stavby se šikmou střechou lze použít samolepicí bitumenovou lepenku. Lepenku o rozměru 0,5 x 5 m si můžete objednat v našem e-shopu. Ukázku postupu pokládky si můžete prohlédnout ZDE. Plocha střechy je 27,21 m2. U střech se sklonem >15o je vhodný i bitumenový šindel. 
Povrchová úprava 

Než začnete s montáží, je potřeba všechny stavební díly ošetřit hluboko působícím základním nátěrem a preventivním nátěrem proti zamodrání a plísni, a to z vnější i vnitřní strany dílců. Pro konečný nátěr použijte i ve vnitřním prostoru povětrnostně odolnou lazuru s dobrými fyzikálními vlastnostmi, která ochrání dřevo proti vlhkosti a slunečnímu záření. Lazura by měla být zároveň voděodpudivá, světlostálá a vlhkosti odolná. Lazura musí mít dostatek barevného pigmentu, protože jinak by mohlo dojít k zešednutí dřeva. Nepoužívejte žádný lak! Další nátěr provádějte po dokonalém zaschnutí a vyvětrání.
Důkladnou ochranou dřeva ovlivníte zásadně životnost altánu. Podrobné informace k vlastnostem dřevěného materiálu získáte ZDE.

Povolení ke stavbě carportu

Na stavbu carportu s pevnými základy se může vztahovat některá z obecné platných vyhlášek. Na místním stavebním úřadu se tedy před samotnou montáží raději informuje, zda se na stavbu vámi vybraného přístřešku nevztahují některá omezení.
Montáž
Vzhledem k velkým plochám střechy a zatížení větrem je nutné připevnit carport k zemi pomocí odpovídajících H kotev v délce cca 60 cm (nejsou obsahem dodávky). Zakoupit je můžete v našem e-shopu ZDE. Správné budování základů má zásadní vliv na životnost celého carportu. Další možností je ukotvení k základu z betonu, dlažby či dřeva. Základ musí být přesně vyvážen do vodorovné roviny a odvodněn, aby bylo zabráněno přímému kontaktu se zemí a vniknutí zemní vlhkosti do trámků.
Doprava

Carport dodáváme jako stavebnici - 1 balík o rozměrech 539 x 120 x 53 cm o hmotnosti cca 807 kg.  Balík bude složen vedle nákladního vozidla, které přijede co nejblíže k vámi udané adrese. Při vykládce je nutná spolupráce kupujícího.
Pozor, balík s materiálem není vodotěsný. Folie chrání dřevo jen proti znečištění. Skladujte proto stavební sadu až do konečné montáže v suchu, ne přímo položenou na zemi, chráněnou proti vlivům počasí (vlhkost, slunce atd.). Neskladujte ve vytápěném prostoru!
Všechny dokumenty k údržbě dřevěného altánu si také můžete stáhnout v souvisejících souborech.

Kategorie: Dům a zahrada > Trávníky a zahrady > Bydlení na zahradě > Zahradní architektura > Boudy, garáže a přístřešky pro auta

 

Název:
Carport KARIBU SATTELDACH 3 43470
Výrobce:
SKU:
LG2489

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na webu ZahradníDřevěnéAltány.cz najdete zahradní přístřešky a dřevěné altány od prověřených výrobců. Přesvěčte se sami a pořiďte si levné a kvalitní altány, které na vaší zahradě nesmí chybět. Vybírejte z šoriké škály dřevěných zahradních altánů, přístřešků, krytých posezení a doplňků na zahradu. Online nákupem získáte výhody od ušetřeného času, přes garanci vrácení zboží, po dopravu až na vaši zahradu. Na ZahradníDřevěnéAltány.cz pro vás aktualizujeme ty nejprodávanější zahradní doplňky a příslušenství.
Vybírejte z nabídky
3390
produktů
117
ověřených dodavatelů
4
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
ZahradníDřevěnéAltány.cz