Arrow Storage Products Kotvící sada do země Arrow

Arrow Storage Products Kotvící sada do země Arrow

Arrow Storage Products Kotvící sada do země Arrow od této skvělé značky Arrow Storage Products lze u nás pořídit za skvělou cenu. Pořidťe si tento kvalitní produkt na našem e-shopu. Arrow Storage Products Kotvící sada do země Arrow levně za 1584 Kč

1584 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Kotvící sada pro domky ARROW. Jde o sadu 4 kotev do země, lana a úchytek, pomocí kterých jednoduše připevníte domek k zemi.
Parametry: 

obsah balení: 4 x závrtná kotva, 4 x úchytka, 1 x ocelové lano (délka 18,4 m, průměr 3 mm)
délka podzemní části kotvy: 67 cm
hmotnost: 3 kg
výrobce: ARROW STORAGE PRODUCTS

Z každé boční strany domku zavrtáte do země 2 kotvy. Pod střechou domku (na přesně daných místech) protáhnete lano a na obou koncích je napnuté pomocí úchytek připevníte do připravených ok na koncích závrtných kotev.
Nejprve zavrtáte dvě kotvy z každé strany do země a na přesně určených místech pod střechou protáhnete lano. To následně připevní do ok na obou koncích kotev. Celý proces uchycení je velmi snadný a dle přiloženého návodu (Návod na montáž kotvící sady Arrow_CZ) ho zvládne i méně zkušený uživatel. 

Kategorie: Dům a zahrada > Trávníky a zahrady > Bydlení na zahradě > Zahradní architektura > Boudy, garáže a přístřešky pro auta

 

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na webu ZahradníDřevěnéAltány.cz najdete zahradní přístřešky a dřevěné altány od prověřených výrobců. Přesvěčte se sami a pořiďte si levné a kvalitní altány, které na vaší zahradě nesmí chybět. Vybírejte z šoriké škály dřevěných zahradních altánů, přístřešků, krytých posezení a doplňků na zahradu. Online nákupem získáte výhody od ušetřeného času, přes garanci vrácení zboží, po dopravu až na vaši zahradu. Na ZahradníDřevěnéAltány.cz pro vás aktualizujeme ty nejprodávanější zahradní doplňky a příslušenství.
Vybírejte z nabídky
3298
produktů
116
ověřených dodavatelů
4
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
ZahradníDřevěnéAltány.cz